به همت بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی؛

کتاب «(از خانواده چه می دانیم 4) همراهی و همگامی روش مصرف» تجدید چاپ شد

۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۳
به همت بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی کتاب «(از خانواده چه می دانیم 4) همراهی و همگامی روش مصرف» برای چهارمین بار تجدید چاپ شد.

به گزارش آستان نیوز، این کتاب با هدف نشان دادن شیوه‌های صحیح مدیریت مصرف به خانواده‌ها تهیه و تدوین شده است تا راهگشای خانواده‏ها در این خصوص باشد.
این کتاب در پی آن است این حقیقت به درستی روشن شود که همسران سازندۀ زیست درست اقتصادی هستند و گام‌های نخست و زیر بنایی مصرف بهینه و درست در خانواده برداشته می‏شود.
این کتاب با تبیین جنبه های مثبت و منفی مصرف، در مورد ویژگی های اعتدال گرایی و پرهیز از افراط و تفریط در مصرف که از آن به اسراف و خساست تعبیر می شود سخن گفته و پیرامون نگاه دین به مقوله الگو و معیار صحیح مصرف توضیح داده شده است.
محمد حکیمی در بخش مقدمه این کتاب آورده است: «خانواده نخستین کانونی است که انسان در آن، زندگی مشترک را آغاز می‏کند و خود را در کنار دیگران و با دیگران می‏نگرد. خانواده همچون ریشه‏ای است که زندگی و پویایی همسران و فرزندان به آن بستگی دارد و انسان هر جا می‏رود، آن را با خود می‏برد».
کتاب «(از خانواده چه می دانیم 4) همراهی و همگامی روش مصرف» در شمارگان 500 نسخه و در قطع رقعی تهیه و تدوین شده است و مطالعه آن به کتاب دوستان پیشنهاد می شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید