مسئول کانون خدمت رضوی شهرستان خمینی شهر:
توهین نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) را محکوم می‌کنیم
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۵
مسئول کانون خدمت رضوی شهرستان خمینی با بیان اینکه اقدام وقیحانه نشریه فرانسوی در توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) را محکوم می‌کنیم تاکید کرد: اهانت به الگوی خوبی‌ها و مهربانی‌ها، نتیجه لیبرال دموکراسی است.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از اصفهان، سید محمد باقر محمدی با استناد به آیه «مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللَّهِ وَالَّذِينَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاءُ بَيْنَهُمْ» ابراز کرد: اقدام موهن نشریه فرانسوی شارلی ابدو در باز نشر کاریکاتورهای اهانت‌آمیز و توهین به ارزش‌های والای اسلامی و عقاید بیش از یک میلیارد مسلمان در جهان، قلب موحدان عالم را جریحه‌دار کرد .

وی تصریح کرد: این اقدام وقیحانه جلوه دیگری از لیبرال دموکراسی، مدرنیته و جاهلیت مدرن را به رخ جهانیان کشید و این عمل نتیجه همان مدرنیته انسان مداری است که ارزش‌ها و کرامت انسانی را به سخره گرفته است.

محمدی با بیان اینکه ولنگاری را به جای هنر آزادی‌بخش بر افکار عمومی تحمیل کرده‌اند، افزود: این اهانت نتیجه همان لیبرال دموکراسی است که یک روز به بهانه آزادی، فعالیت گروه‌های تروریستی و کشتار زنان و کودکان در یمن، عراق، سوریه، فلسطین، افغانستان و... را آزاد و حمایت و پشتیبانی از آنها را توجیه می‌کنند و روز دیگر توهین به ادیان الهی و ارزش‌های والای انسانی و مقدسات صدها میلیون انسان را ترویج و تشویق می‌کنند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید