امام جمعه شهرستان سیرجان:

خادمیاران رضوی در خط مقدم خدمت به نیازمندان هستند

۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۸
امام جمعه شهرستان سیرجان اظهار کرد: خادمیاران رضوی در خط مقدم خدمت به افراد بی بضاعت و نیازمندان جامعه قرار دارند.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از کرمان، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی در حاشیه نشست توجیهی مسئولان کانون‌های محلی خادمیاران رضوی در راستای تدوین نظام نامه نوین کانون‌های خدمت رضوی بیان کرد: راه‌اندازی کانون های محلی رضوی در مناطق مختلف و اقدامات شایسته آنان در زمینه کمک‌رسانی به وضعیت معیشتی نیازمندان در قالب خدمت کریمانه قابل تقدیر و ستودنی است .

وی با اشاره به اخلاص خادمیاران در انجام اقدامات و خدمات خیرخواهانه افزود: یکی از توفیقات انسان در حیات خود خدمت به اهل بیت(ع) آن هم با اعتقاد قلبی و دینی است؛ حال که خادمیاران رضوی به عنوان نمایندگان آستان مقدس رضوی در مناطق محروم شهرستان حضور می‌یابند و خدمت می‌کنند باید نسبت به اجر و پاداشی که به واسطه انجام این خدمات به آنها داده می‌شود آگاهی داده شوند .

حجت الاسلام حسینی با بیان این موضوع که اکنون باتوجه به نظام نامه جدید کانون‌های خدمت رضوی همه می‌توانند یاور رضوی باشند تصریح کرد: با همت و پشتکار حداکثری در میادین مختلف اقتصادی، فرهنگی، مذهبی و ... می‌توان خدمات ارزنده‌ای انجام داد و زمینه را برای ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) فراهم کرد .

در ادامه این نشست توجیهی که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، مهدی امامی پناه، مسئول کانون مرکزی خادمیاران رضوی سیرجان در خصوص ساختار نوین کانون‌های خدمت رضوی و طرح «سفره مهربانی ۳» با محوریت توزیع نان متبرک رضوی بین خانواده‌های کم برخوردار و محروم توضیحاتی ارائه کرد.

برچسب ها:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید