امضای تفاهم‌نامه میان سازمان کتابخانه‌های آستان قدس رضوی و بنیاد دایره‌ المعارف اسلامی

۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۱
سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی و بنیاد دایره ‌المعارف اسلامی در راستای هم‌افزایی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های دوجانبه درزمینهٔ ‌های علمی، فرهنگی، آموزشی و پژوهشی، تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا کردند.

به گزارش آستان نیوز، این تفاهم‌نامه باهدف استفاده بهینه از منابع، تجربه‌ها و ظرفیت‌های دو طرف درزمینهٔ ‌های آموزشی و پژوهشی به دلیل شرایط کرونایی به‌صورت مجازی به امضا رسید.
همکاری در تدوین و ترجمه منابع و متون آموزشی و پژوهشی، اجرای طرح‌های پژوهشی مشترک، مبادله طرح‌های تحقیقاتی و پژوهشی، همکاری در نگارش مقالات دانشنامه جهان اسلام در موضوعات مرتبط با نسخ خطی، کتابخانه‌های جهان اسلام، ايجاد ایستگاه مطالعه دیجیتال در هر مرکز جهت استفاده از منابع ديجيتال براي کاربران خاص، امکان استفاده بنیاد از کتابخانه دیجیتال آستان قدس رضوی از طریق اشتراک IP، همکاری آستان قدس با بنیاد برای ایجاد و سازمان‌دهی کتابخانه تخصصی و کتابخانه دیجیتال و همکاری درزمینهٔ سازمان‌دهی(فهرست‌نویسی) کتاب‌ها و سایر منابع اطلاعاتی، بخشی از مفاد این تفاهم‌نامه است.
گفتنی است، این تفاهم نامه همکاری بصورت مجازی میان دکتر غلامعلی حداد عادل، مدیرعامل بنیاد دایره‌ المعارف اسلامی و حجت ‌الاسلام ‌والمسلمین سید جلال حسینی، رئیس سازمان کتابخانه‌ ها، موزه‌ ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی به امضا رسید.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید