بازدید رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس از دفتر نمایندگی بنیاد پژوهش‌های اسلامی در قم

۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۷
رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی با حضور در دفتر نمایندگی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در قم در جریان فعالیت‌های این مجموعه قرار گرفت.

به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدحسن مهدوی مهر، رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی طی جلسه‌ای با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمود مرویان حسینی مدیرعامل بنیاد پژوهش‌های اسلامی این آستان مقدس در جریان فعالیت‌های دوساله و نیم گذشته دفتر نمایندگی این بنیاد در قم قرار گرفت.
حجت‌الاسلام مهدوی مهر همچنین از نزدیک با عملکرد این مجموعه در توسعه و تثبیت همکاری‌های علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی با نهادها و مراکز حوزوی آشنا شد.
وی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد دفتر نمایندگی این بنیاد در خصوص پیشبرد اهداف آستان قدس رضوی و موانع و چالش‌های پیش رو بحث و گفت‌وگو کرد.
در این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی راد رئیس دفتر نمایندگی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در قم بر ضرورت ارتباط مستمر و مؤثر بنیاد پژوهش‌های اسلامی با نخبگان حوزوی و پژوهشگران قم تأکید کرد.
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه عملکرد این نمایندگی در قم طی این سال‌ها گام مهمی در تحقق ارتباط اساتید و مفاخر علمی با آستان قدس رضوی بوده است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید