با توجه به استقبال گسترده مردم از کتاب های به نشر صورت می گیرد؛

ارائه 2 هزار عنوان کتاب با تخفیف ویژه

۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۱
۲ هزار عنوان کتاب در فروشگاه های به نشر با تخفیف ویژه به مخاطبان عرضه می شود.

به گزارش آستان نیوز، به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) با توجه به رسالت تبلیغی و ترویجی خود به منظور آگاهی بخشی، ارتقای سطح معلومات عمومی جامعه، تسهیل در امر کتاب و کتابخوانی و ترویج معارف دینی متناسب با ایام محرم و صفر، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس تعدادی از آثار خود را در موضوعات متنوع در دسترس علاقه مندان قرار می دهد.
در طرح تخفیفی کتاب به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) 2 هزار عنوان کتاب با موضوع سیره و سبک زندگی حسینی، سیره و سبک زندگی اسلامی، دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و... در دو بخش کودک و نوجوان و بزرگسال با تخفیف 20 تا 50 درصدی در فروشگاه های کتاب و محصولات فرهنگی به نشر در مشهد و سراسر کشور عرضه می شود.
در این طرح آثار ویژه ماه محرم و صفر از جمله کتاب های «گوشه ششم عاشقی، مجموعه داستان های عاشورایی»، مجموعه 3 جلدی«بر آستان ارادت، مجموعه ای کهن از اشعار آیینی تا قرن دهم»، «مصیبت نامه و اشعار محرم»، «شهید کربلا» و... با موضوع زندگی و سیره امام حسین(ع) و برخی از عناوین کتاب های رضوی با تخفیف 50 درصدی به فروش می رسد.
علاقه مندان می توانند از 25 شهریور الی 3 مهر برای برای کسب اطلاعات  بیشتر، دریافت فهرست کتاب ها و بهره مندی از این تخفیف به مراکز فروش کتاب به نشر در سراسر کشور و یا سایت اینترنتی فروش به نشر به نشانی
https://behnashr.com  و صفحه اینستاگرام behtarinhaye_nashr مراجعه کنند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید