اهدا لوازم التحریر به دانش‌آموزان نیازمند توسط کانون خیرین رضوی منطقه 12 تهران

۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۰
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و به همت کانون خیرین رضوی منطقه 12 تهران، 32 بسته لوازم التحریر به دانش‌آموزان نیازمند این منطقه توسط خادمیاران توزیع شد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از تهران، همزمان با سالروز شهادت امام سجاد(ع) و به همت خادمیاران و حمایت مالی کانون خیرین رضوی منطقه 12 تعداد ۳۲ بسته لوازم التحریر شامل دفتر ۸۰ و ۵۰ برگ، خودکار، مداد، کیف به همراه مواد غذایی شامل روغن، ماکارونی و حبوبات به خانواده‌های کم برخودار این منطقه اهدا شد.

همچنین به لطف حضرت حق و عنایت علی بن موسی الرضا(ع) و در ادامه خدمت‌رسانی به خانواده‌های کم برخوردار منطقه 12 پس از بررسی نیازهای آنها تعدادی لوازم منزل شامل فرش، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، جاروبرقی، تلویزیون و .... به ۵ خانواده آسیب دیده اجتماعی تحت پوشش کانون اهدا شد.

در کانون خیرین منطقه 12 تهران گروهی از خادمیاران پس از شناسایی خانواده‌های نیازمند و بررسی‌های میدانی در محله‌های مختلف به مسئول کانون اعلام و پس از تهیه اقلام مورد نیاز  وسایل مورد نیاز خانواده‌ها تامین و به آنها اهدا می‌شود.

گفتنی است، تمامی خدمت‌های صورت گرفته کانون خیرین رضوی منطقه 12 تهران به نیت امام رئوف و با نام حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و براساس نیازهای خانواده‌های کم برخودار انجام می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید