سرپرست معاونت توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان:

تربیت بدنی آستان قدس موجب ارتقای سرانه ورزش خراسان رضوی شده است

۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۸
سرپرست معاونت توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: تربیت بدنی آستان قدس رضوی با در اختیار گذاشتن همه امکانات و تجهیزات خود موجب ارتقای سرانه ورزش استان شده است.

جبار قوچان نژاد در حاشیه جلسه تقدیر از عوامل اجرایی لیگ برتر فوتبال در گفت وگو با آستان نیوز ضمن تقدیر از تلاش های همه دست اندرکاران برگزاری این رویداد ورزشی گفت: همواره چه از کسانی که ورزش می کنند و چه خدمتی در عرصه ورزش ارائه می کنند، قدردانی می کنیم، چرا که معتقدیم همکاران ما در رشد سطح ورزش استان موثر هستند.  
وی ادامه داد: اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، هرگز خود را منفک از هیچ نهاد و قشر دیگری اعم از دانشگاه ها، آموزش و پرورش و به ویژه آستان قدس رضوی نمی داند؛ هم به واسطه انتساب به حضرت رضا(ع) و هم زحمات و خدمات بسیاری که مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی به شهروندان مشهدی ارائه می کند.
قوچان نژاد تصریح کرد: با نگاه مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی و برگزاری جلسات متعدد هماهنگی، این مؤسسه در کنار دیگر نهادهای دست اندرکار ورزش به عرصه ورزش استان یاری می رساند.
وی با ارائه پیشنهادی افزود: در صورت وجود امکانات و مقدورات این مؤسسه، ارائه تخفیفاتی ویژه می تواند به تقویت عرصه ورزش خراسان رضوی کمک بیشتری برساند و پیشگامی در برگزاری این دست ویژه برنامه های تقدیر و تشکر از عوامل ورزش شهر مشهد جای قدرشناسی مضاعف دارد.    
این مقام مسئول در اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی اضافه کرد: تربیت بدنی آستان قدس با در اختیار گذاشتن همه امکانات و تجهیزات خود موجب ارتقای سرانه ورزش استان شده که مایه افتخار و مباهات است. ما به عنوان همکاران آنها در اداره کل ورزش و جوانان یاری گر و قدرشناس این تلاش ها و خدمات هستیم.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید