مدیر عامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی خبر داد:
آماده‌باش کامل نیروهای درمانی حرم رضوی در ایام پایانی ماه صفر
۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۱
مدیر عامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی از آماده‌باش کامل نیروهای دارالشفای امام رضا(ع) و پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی حرم مطهر رضوی در ایام پایانی ماه صفر خبر داد.

دکتر ناصر سرگلزایی در گفت‌وگو با آستان‌نیوز بیان کرد: با توجه به احتمال حضور بیشتر زائران و مجاوران در مراسم سوگواری ایام پایانی ماه صفر در حرم مطهر رضوی، تعداد پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شبانه‌روزی در سطح اماکن متبرکه و نیروهای مستقر در آنها افزایش می‌یابد و این تقویت نیروها تا 27 مهرماه ادامه خواهد داشت.
 وی با اشاره به آمادگی کامل 4 دستگاه آمبولانس مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی افزود: 3 پایگاه‌ سیار فوریت‌های پزشکی در ورودی‌های طبرسی، غدیر و باب الجواد(ع) به پایگاه‌های‌ ثابت فوریت‌های پزشکی حرم مطهر که در صحن‌های جمهوری اسلامی، آزادی، انقلاب اسلامی، جامع رضوی و گوهرشاد مستقر هستند افزوده خواهد شد.
سرگلزایی اضافه کرد: فوریت‌های پزشکی این مؤسسه در صحن امام حسن مجتبی(ع) نیز با تقویت نیروهای خادمیار سلامت دارالشفای امام رضا(ع) آمادگی کامل برای ارائه خدمات پزشکی اورژانسی به زائران و مجاوران و همچنین اعزام آنان به بیمارستان‌های سطح شهر مشهد(در صورت نیاز به خدمات تکمیلی پزشکی) را دارد.
مدیر عامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی با تأکید بر افزایش نیروهای اورژانس و خدمات پرستاری دارالشفای امام رضا(ع) به مناسبت ایام پایانی ماه صفر گفت: دو بخش آزمایشگاه رادیولوژی این مرکز درمانی نیز از 23 تا 27 مهرماه به صورت شبانه‌روزی در حال خدمات‌رسانی خواهد بود.
وی ادامه داد: همچنین به همت این مؤسسه تجهیز درمانی موکب‌های آستان قدس رضوی انجام شده و خادمیاران سلامت در حال ارائه خدمات به زائران و مجاوران هستند.
سرگلزایی با توصیه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچون استفاده از ماسک توسط مراجعه‌کنندگان افزود: از محبان و ارادتمندان حضرت رضا(ع) در خواست می‌شود با توجه به خطر موج سوم شیوع بیماری کرونا، ضمن توجه به توصیه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا، با زیارت از راه دور، به انوار قدسی امام هشتم(ع) تمسک جویند.
وی گفت: مرکز فوریت‌های پزشکی مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی در راستای ایجاد امنیت پزشکی، حفظ سلامتی و آرامش خاطر زائران و مجاوران از طریق تماس با شماره داخلی 2424 و شماره‌ عمومی 32002424، در طول شبانه‌روز به عموم بیماران اورژانسی حاضر در مراسم عزاداری ایام پایانی ماه صفر خدمات‌رسانی می‌کند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید