با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد انجام گرفت
بررسی تازه‌های تشخیصی و درمانی آمبولی ریه در بیمارستان رضوی
۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۵
وبینار «تازه‌های تشخیصی و درمانی آمبولی ریه» با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد در بیمارستان فوق تخصصی رضوی برگزار شد.

به گزارش آستان‌نیوز، طی این نشست علمی، اصول کلی استراتژی درمانی در آمبولی ریه، درمان درازمدت و نقش DOAC ها در آمبولی ریه و نیز فیزیوپاتولوژی، تشخیص و ارزیابی خطر در آمبولی حاد ریه توسط سه نفر از پزشکان اینترونشنال کاردیولوژیست این بیمارستان تشریح شد.
در این کنفرانس علمی، 80 نفر از متخصصان بیماری‌های داخلی و قلب برای بهره‌مندی از نتایج بررسی بیماری‌های ناشی از لخته‌های اندام تحتانی، عروق و وریدهای ریوی بر اساس آخرین دستورالعمل‌ ابلاغی انجمن قلب اروپا در این وبینار شرکت کردند.
آخرین روش‌های تشخیصی و ارزیابی بیماران دچار لخته ریوی و جدیدترین روش‌های درمانی موجود برای این بیماران، نحوه صحیح و منطقی استفاده از داروهای موجود در کشور برای رفع لخته‌های ریوی از مباحثی بود که طی این کنفرانس بررسی شد.
گفتنی است، از ابتدای سال تاکنون و با شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور، بیمارستان فوق تخصصی رضوی با برگزاری پنج وبینار در حوزه بیماری‌های قلبی، نوزادان، داخلی، پزشکی هسته‌ای، رادیوتراپی برای 300 نفر از متخصصان این رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی، جدیدترین مباحث و به‌روزترین دستورالعمل‌ها را تشریح و بررسی کرده است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید