به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی صورت می‌گیرد
برگزاری مسابقه «کبوتران حرم» در دهه آخر صفر
۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۱
هم‌زمان با روزهای پایانی ماه صفر، مسابقه فرهنگی «کبوتران حرم» ویژه کودکان در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش آستان‌نیوز، این مسابقه ویژه کودکان 7 تا 11 سال است که با رویکرد آشنایی زائران خردسال حرم مطهر رضوی با الگوهای دینی طراحی شده است مشتمل بر مطالب جذاب و سرگرم‌کننده که در راستای آشنا کردن کودکان با رحلت پیامبر(ص)، و شهادت امام حسن(ع) و امام رضا(ع) از سوی اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.
سؤالات این مسابقه از شماره 37 نشریه «کبوتران حرم» ویژه دهه آخر صفر طراحی شده است و روزانه هدایایی از سوی آستان قدس رضوی به برگزیدگان این مسابقه اهدا می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند در روزهای پایانی ماه صفر با مراجعه به کیوسک‌های راهنمای زائر در صحن‌های حرم مطهر امام رضا(ع) و هم‌چنین از طریق مراجعه به پورتال آستان قدس رضوی به نشانی razavi.aqr.ir و دانلود ویژه‌نامه مذکور در این مسابقه شرکت کنند.
آخرین مهلت شرکت در مسابقه فرهنگی «کبوتران حرم» 28 مهر سال جاری است. شرکت‌کنندگان می‌توانند در طول شبانه‌روز پاسخ‌نامه‌های خود را به سامانه ۳۰۰۰۸۰۲۲۲۲ ارسال کنند.
یادآوری می‌شود معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در راستای نهادینه کردن فرهنگ رضوی بین کودکان، برنامه‌ها و محصولاتی فرهنگی ویژه این گروه از زائران امام رضا(ع) طراحی و تهیه می‌کند. برگزاری مسابقه فرهنگی «کبوتران حرم» از اقدامات این معاونت است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید