حرم مطهر حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) سوگوار شهادت امام رضا(ع) شد
۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۶
در آستانه آخرین روز از ماه صفر، آیین سوگواری و عزاداری شب شهادت ثامن الحجج، امام رضا(ع) با عنوان «رضویون» در حرم مطهر حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) با حضور زائران و مجاوران برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز، جمعی از دلدادگان و شیفتگان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و عشاقان رضوی در جوار حرم مطهر حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی آیین عزاداری شب شهادت امام مهربانی ها را برپا کردند و در سوگ شهادت هشتمین امام شیعیان، اشک ماتم ریختند.
در این مراسم که بنا بر تصمیمات ستاد مقابله با بیماری کرونا در جوار حرم مطهر حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع)، ورودی باب الرضا، پارکینگ شماره یک برگزار شد، شرکت کنندگان پس از اقامه نماز مغرب و عشاء با قرائت قرآن کریم و ذکر صلوات خاصه آن امام همام با مرثیه سرایی صادق قاضی‌زاده و حسین داریوش از مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) به سوگواری و سینه زنی پرداخته و مراتب ارادت خود را به ساحت مقدس هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت به نمایش گذاشتند.
در این مراسم معنوی، حجت الاسلام والمسلمین محسن نیسانی، کارشناس دینی با بیان ویژگی‌ های اخلاقی و سیره امام رضا (ع) بر پیروی از رفتار و سیره آن امام همام تاکید کرد‌.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید