چتر حمایت خادمیاران رضوی برسر بیماران نیازمند شهرستان نرماشیر
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۶
خادمیاران رضوی به یاری چهار بیمار شهرستان نرماشیر که توانایی پرداخت هزینه‌های درمان را نداشتند شتافتند.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از کرمان، خیرالله رستمی، مسئول کانون مرکزی خادمیاران رضوی در شهرستان نرماشیر در این رابطه گفت: نياز روزافزون بيماران نيازمند و بي بضاعت و مشكلات آنها در اخذ درمان، اندیشه خدمت‌رسانی و حمایت از بیماران نیازمند در میان خادمیاران نرماشیر شکل گرفت.
وی افزود: از ابتدای سال جاری خادمیاران رضوی با الهام از تعالیم متعالی اسلام و با استعانت از سیره امام هشتم(ع) با همه توان به میدان آمده و هریک از آنها باتوجه به شرایط و توانایی لازم گوشه‌ای از امور را بر عهده گرفتند.
رستمی تصریح کرد: کودک سه ماهه‌ای که از بدو تولد با بیماری فتق ناف روبه رو بود در بیمارستان ارجمند کرمان جراحی و تحت درمان درمان قرار گرفت و اکنون نیز بهبودی کامل یافته است.
وی کمک مالی به مادر ۶۰ ساله که از تومور مغزی رنج می‌برد و فرزند ۳۵ ساله‌اش که با نارسایی کلیه دست و پنجه نرم می‌کرد از دیگر موارد خدمت‌رسانی به نیازمندان برشمرد و ادامه داد: کلیه هزینه‌های عمل جراحی و رفت و آمد و نسخه‌های پزشکی توسط خادمیاران رضوی تامین شد و این دو بیمار در بیمارستان پیامبر اعظم شهر کرمان بستری و تحت درمان قرار گرفتند.
رستمی همچنین از بهبودی کامل بانویی که از ناحیه کمر و ستون فقرات رنج می‌برد و پس از گذراندن دوره درمان در بیمارستان پیامبر اعظم کرمان سلامت خود را به دست آورد خبر داد و افزود: خادمیاران رضوی به منظور خدمت‌رسانی به محرومین جامعه و نشر فرهنگ و سیره رضوی از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد و امید است هیچ بیمار نیازمندی به دلیل عدم توانایی مالی از طی کردن دوران بهبودی و درمان جا نماند.
شایان ذکر است، کلیه هزینه‌های درمان، جابجایی و انتقال بیماران به بیمارستان توسط خادمیاران رضوی انجام گرفته است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید