مدیر عامل انتشارات آستان قدس رضوی خبر داد؛
کسب 3 عنوان جایزه کشوری توسط «به نشر» همزمان با هفته کتاب
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۲:۰۶
مدیر عامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی سه عنوان جایزه کشوری به این انتشارات اختصاص یافت.

حسین سعیدی در گفت و گو با آستان نیوز در این خصوص عنوان کرد: کسب عنوان های ناشر برگزیده سال ۱۳۹۷‌، ناشر برگزیده آثار دانشگاهی و همچنین ناشر برگزیده کتاب دفاع مقدس‌، سه عنوان کشوری است که طی هفته کتاب و کتابخوانی به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) اختصاص یافته است.
وی ادامه داد: بر اساس اعلام دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هشت ناشر برگزیده سال ۱۳۹۷ به صورت مجازی، معرفی و تقدیر شدند که به نشر یکی از این هشت ناشر برگزیده است.
سعیدی با اشاره به اینکه دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن اعلام ناشران برگزیده سال ۱۳۹۷‌و فرایند انتخاب ناشران‌، طولانی شدن شرایط کرونا و لغو برگزاری سی‌وسومین نمایشگاه کتاب تهران را علت تاخیر برگزاری مراسم تقدیر از ناشران عنوان کرده است.
مدیر عامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: بر اساس وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشر در بخش ناشران کودک و نوجوان غیر خصوصی به عنوان برگزیده رسیده است.
سعیدی ادامه داد: همچنین در این هفته برگزیدگان «بیست و هفتمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی» معرفی شدند و سه ناشر انتشارات حیدری، به ‌نشر و انتشارات جامعه ‌نگر به عنوان ناشران برگزیده آثار دانشگاهی معرفی شدند.
وی همچنین با اینکه همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار هجدهمین «دوره کتاب سال دفاع مقدس» برگزار شده است، افزود: در این مراسم هم در بخش منتخب(گروه نشر) ناشر برتر بخش کودک و نوجوان خراسان رضوی معرفی شد.
مدیر عامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) با بیان اینکه این انتشارات از گذشته تاکنون دارای افتخارات و جوایز بسیار زیادی است، خاطرنشان کرد: همچنین آثار منتشر شده به نشر در سال های اخیر نیز در جشنواره های ارزشی کشور برنده جوایز مختلفی شده اندکه از آن جمله می توان به جشنواره های سبک زندگی، قلم زرین، رشد، میراث مکتوب رضوی، کتاب سال رضوی، کتاب سال حوزه، شهید اندرزگو و... اشاره کرد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید