همزمان با هفته بزرگداشت بسیج انجام شد؛
دیدار خدام آستان قدس رضوی با بسیجیان شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی
۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۰
همزمان با نخستین روز از هفته بزرگداشت بسیج، جمعی از خدام کشیک پنجم دربان آستان قدس رضوی از بسیجیان فعال شرکت ملی پخش فراورده‌های نفت منطقه خراسان رضوی تجلیل کردند.

به گزارش آستان ‌نیوز، علی اصغری؛ مدیر منطقه شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی خراسان رضوی در این دیدار اظهار کرد: بسیار خرسندیم که در نخستین روز از ماه آذر این شرکت، متبرک به نام حضرت علی بن موسی الرضا()ع) شد.
وی به اقدامات خیرخواهانه این شرکت در ایام شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: با شیوع بیماری کرونا کارکنان بسیج این شرکت حضوری فعال در عرصه خدمت و کمک‌رسانی به مردم داشتند.
این مقام مسئول تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون به همت بسیجیان این شرکت، طی بازدیدهایی که از مناطق حاشیه شهر مشهد انجام شد، طی 4 مرحله بسته‌های کمک معیشتی در قالب ارزاق، ماسک و مواد ضدعفونی کننده توزیع شده است.
حمید نوروزیان؛ رئیس بسیج شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی نیز در این مراسم، با بیان اینکه 95 درصد از کارکنان این شرکت عضو فعال بسیج هستند، گفت: برخورداری از مدیرانی انقلابی و بسیجی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون یکی از توفیقات این شرکت بوده است.
وی ابراز کرد: خوشبختانه با همکاری مدیران هیچ مشکلی در بحث سوخت‌رسانی نداریم و این توفیقات را مدیون همجواری با بارگاه نورانی ثامن الحجج(ع) و نگاه و عنایات ویژه این امام همام هستیم.
احمد محمدی دانشور؛ یکی از خدام کشیک پنجم دربان حرم مطهر رضوی در ادامه این جلسه با بیان اینکه فضای شهر مقدس مشهد با سایر شهرها متفاوت است، گفت: الطاف حضرت علی بن موسی الرضا(ع) همواره بر سر ما بوده و خدا را شاکریم که به عنوان خادم این بارگاه نورانی به مردم خدمت‌رسانی می‌کنیم.
وی خاطر نشان کرد: یکی از برنامه‌های خدام کشیک پنجم دربان حرم مطهر رضوی تقدیر و تشکر از بسیجیان فعال در شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف در سطح شهر مشهد است که امروز این فرصت فراهم شد تا ضمن عرض خداقوت به این عزیزان از خدمات و تلاش‌های شبانه‌روزی بسیجیان این شرکت تقدیر و تجلیل به عمل آوریم.

برچسب ها:
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید