2 و نیم میلیارد ریال تجهیزات پزشکی توسط خادمیاران رضوی به بیمارستان‌های یزد اهدا شد
۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۳:۲۹
مسئول کانون خدمت رضوی شهید صدوقی نعیم‌آباد یزد از اهدا 2 و نیم میلیارد ریال تجهیزات پزشکی توسط خادمیاران رضوی و خیرین به بیمارستان‌های سطح شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از یزد، مسئول کانون خدمت رضوی شهید صدوقی نعیم‌آباد در مراسم اهدا این تجهیزات که در مسجد حضرت ولی عصر(عج) این محله برگزار شد گفت: در این مرحله خیرین 2 دستگاه دیالیز به ارزش 950 میلیون ریال جهت بخش بیماران کلیوی بیمارستان شهید صدوقی، 2 دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری به ارزش 490 میلیون ریال جهت استفاده بیماران کرونایی بستری در منزل برای استفاده امانی، 1 هزار و 200 دست لباس آنتی باکتریال لمینت شده ویژه کادر درمان بخش کرونا به ارزش 648 میلیون ریال و 8 هزار ماسک بهداشتی جهت کادر درمان حاضر در بخش کرونای بیمارستان‌های شهید صدوقی، شهدای کارگر، شهید رهنمون و افشار به ارزش 96 میلیون ریال تهیه و اهدا شد.

علی محمد صادقیان همچنین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 72 شهید این محله ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا خادمیاران رضوی در کنار اجرای برنامه‌های مذهبی، تهیه و توزیع بسته‌های کمک معیشتی را در اولویت برنامه‌های خود قرار دادند و از ابتدای سال تاکنون طی 3 مرحله بیش از 360 بسته کمک معیشتی به ارزش ریالی 450 هزار تومان تهیه و به نیازمندان اهدا کردند.

وی همچنین روحیه ایثارگری و فداکاری را مهمترین خصیصه خادمیاران رضوی برشمرد و با اشاره به موضوع ضرورت اهدای پلاسمای خون به بیماران کرونایی اظهار کرد: با هدف کمک به بهبود بیماران کرونایی 8 نفر از خادمیاران در مرکز انتقال خون حضور یافته و خون و پلاسمای خود را اهدا کردند.

مسئول کانون خدمت رضوی شهید صدوقی نعیم آباد به اهمیت نذر نیز اشاره کرد و افزود: خادمیاران با نیت سلامتی امام زمان(عج)، رهبر معظم انقلاب و عموم مردم بالاخص بهبودی بیماران کرونایی یک نفر شتر و 3 راس گوسفند را به ارزش 245 میلیون ریال قربانی و در قالب بسته‌های 800 گرمی بین 350 خانواده از نیازمندان محله توزیع کردند.

گفتنی است، کانون خدمت رضوی شهید صدوقی نعیم آباد نخستین کانون خدمت رضوی در یزد می‌باشد که از ابتدای سال جاری تاکنون قریب به 9 میلیارد ریال کمک‌های مومنانه را تهیه و بین نیازمندان توزیع کرده است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید