مشارکت خادمیاران شهرستان زنگی آباد در طرح ملی «شهید سلیمانی» برای مقابله با کرونا
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۳:۴۴
خادمیاران رضوی شهرستان زنگی آباد استان کرمان برای مشارکت در طرح ملی «شهید قاسم سلیمانی» برای مقابله با کرونا به یاری نیروهای بسیجی شتافتند.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از کرمان؛ در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا طرح حاج قاسم سلیمانی در شهرستان زنگی آباد به اجرا در آمد و در قالب آن خادمیاران رضوی با توجه به ضرورت کمک‌رسانی در حوزه سلامت به یاری بسیجیان این شهر شتافتند.

این طرح شامل سه فاز اصلی مراقبت (شامل پیگیری به صورت تلفنی و حضوری از افراد در معرض خطر کووید ۱۹ همچون سالمندان، زنان باردار و ... )، حمایت (شامل پشتیبانی مالی و تامین نیاز خوراکی افراد نیازمند و در معرض خطر) و نظارت (بر نحوه صحیح اجرای کار و جلوگیری از تجمعات در سطح شهر) برای جلوگیری از انتقال کرونا است.

مشارکت خادمیاران در این طرح به صورت تهیه بسته‌های ارزاق معیشتی برای افراد در معرض خطر نیازمند و همچنین اعزام نیروی انسانی افتخاری به مرکز بهداشت این شهر برای مراقبت‌های درمانی کووید ۱۹ انجام می‌شود.

گفتنی است، در اوضاع کنونی جامعه که همه اقشار باید براساس توان خود برای همیاری با مدافعان سلامت تلاش می‌کنند، خادمیاران رضوی نیز با استعانت از امام رئوف(ع) بر این امر اهتمام ویژه‌ای دارند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید