اقدامات ضد کرونایی خادمیاران قابلیت ثبت در جشنواره خدمت دارد
۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۰:۴۴
دبیر کانون خدمت رضوی استان مازندران اظهار کرد: اقدامات ضد کرونایی خادمیاران رضوی قابلیت ثبت در جشنواره خدمت دارد.

محمداسماعیل امام‌زاده، دبیر کانون خدمت رضوی استان مازندران، در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز، با بیان اینکه خادمیاران افتخاری حضرت ثامن‌الحجج(ع) در شهرستان‌ها و روستاهای استان خدمات شایسته‌ای در حوزه محرومیت‌زدایی انجام می‌دهند، گفت: با ورود ویروس منحوس کرونا و شیوع آن در استان، خادمیاران برای کمک به کادر درمان و کمک به قطع زنجیره ابتلا به این ویروس منحوس خدمات شایسته‌ای نظیر تولید و توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی اماکن عمومی، منازل مردم و... در کارنامه خدمتی خود ثبت کردند. 

به گفته وی خادمیاران رضوی در این ایام برای رفع محرومیت در زمینه تهیه مایحتاج خانوارهای بی‌بضاعت، تهیه گوشی هوشمند برای دانش‌آموزان نیازمند، تأمین جهیزیه برای نوعروسان، تهیه داروی بیماران، پرداخت اقساط عقب‌مانده بانکی و ... تلاش و همتی مضاعف داشتند.

امام‌زاده اظهار کرد: الگوسازی از فعالیت‌های برتر و نمونه‌ خادمیاران حضرت رضا(ع) از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا موجب تبیین و ترغیب دیگران به کار خیر می‌شود. 

دبیر کانون خدمت رضوی استان مازندران به راه‌اندازی طرح جشنواره خدمت در حوزه خادمیاری اشاره کرد و گفت: این جشنواره به این منظور راه‌اندازی شده است تا خادمیاران فعالیت‌های الگویی ارائه دهند و آن را در سامانه خادمیاری آستان قدس رضوی به ثبت برسانند. 

وی به همت والای خادمیاران رضوی استان برای لبیک به منویات رهبری(مدظله‌العالی) مبنی بر دستگیری از نیازمندان و آسیب دیدگان کرونایی اشاره کرد و افزود:  بسیاری از فعالیت‌های ضد کرونایی خادمیاران استان قابلیت الگو بودن را دارند اما متأسفانه خادمیاران نسبت به ثبت فعالیت‌های الگو و نمونه در قسمت جشنواره خدمت سامانه خادمیاری آستان قدس رضوی کمتر اقبال نشان می‌دهند. 

امام‌زاده با بیان اینکه خادمیاران رضوی برای شرکت در این جشنواره تا 15 دی‌ماه سال جاری فرصت دارند، یادآور شد: کانون‌های محلی و خادمیاران برای حضور در جشنواره می‌بایست به سامانه خادمیاری مراجعه و ایده‌ها و پیشنهادهای خود در حوزه فعالیت‌های موفق و ارائه بسته جامعی از خدمات و ایجاد حال و هوای امام رضایی در بین خانواده‌های جامعه هدف را ثبت کنند.

 وی با بیان اینکه مراسم اختتامیه جشنواره خدمت رضوی در تمامی استان‌ها در دهه مبارک فجر برگزار می‌شود، یادآور شد: در استان از 8 خادمیار، 8 مسئول کانون خدمت، 8 رابط شهرستان و خادمیاران ستادی شهرستان‌ها به جهت حضور فعال در جشنواره خدمت تقدیر به عمل خواهد آمد. 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید