از سوی کانون کتاب و کتابخوانی آستان قدس رضوی:
گارگاه آموزشی شیوه‌های ترغیب به مطالعه در خراسان‌ جنوبی برگزار می‌شود
۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۱
مسئول کانون کتاب و کتابخوانی آستان قدس رضوی در خراسان‌ جنوبی از برگزاری کارگاه آموزشی شیوه‌های ترغیب به مطالعه به صورت مجازی و حضوری تا پایان آذر ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از خراسان جنوبی؛ مسئول کانون کتاب و کتابخوانی آستان قدس رضوی در خراسان‌ جنوبی گفت: یکی از شیوه‌های رایج سپری کردن اوقات فراغت به خصوص در ایام کرونا، مطالعه است که متاسفانه در زمان حال جوانان ما بسیار از آن فاصله گرفته‌اند.

محمد حسین فروتنی افزود: مطالعه‌ از كم‌هزينه‌ترين‌ روش‌هايی گذراندن‌ اوقات‌ فراغت‌ است‌ كه‌ اگر به‌ روش‌ صحيح‌ انجام‌ شود آرامش‌ پايدار و بسيار خوبی خواهد داشت‌ و در پيشگيری از بزهكاری و انحرافات‌ كودكان‌ و نوجوانان‌ تأثير زيادی دارد.

وی با اشاره به نقش‌ خانواده‌ در ترغيب‌ فرزندان‌ به‌ مطالعه‌ و كتابخوانی، گفت: این کارگاه آموزشی با هدف ترغیب اعضای خانواده‌ به سمت کتاب و کتابخوانی به صورت مجازی و حضوری برگزار می‌شود.

فروتنی تشریح کرد: این کارگاه به مدت چهار هفته، روزهای چهارشنبه از ساعت ۱۶ با همکاری کتابخانه عمومی پروفسور معتمدنژاد بیرجند و با حضور دکتر زاهد زرگر، روانشناس و مشاور خانواده (مدیر عامل مرکز جامع تحکیم خانواده خراسان جنوبی) به بررسی شیوه‌های درست کتابخوانی می‌پردازد.

مسئول کانون کتاب و کتابخوانی آستان قدس رضوی در خراسان‌ جنوبی با اشاره به اینکه تاکنون ۲ جلسه از گارگاه آموزش شیوه‌های ترغیب به مطالعه برگزار شده و همچنان تا پایان آذر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت، خاطر نشان کرد: علاقمندان از سراسر کشور می‌توانند برای شرکت در این کارگاه‌ها به آدرس

WWW.SKYROOM.ONLINE/CH/BIRJANDPL/JDF

مراجعه  ‌کنند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید