مدیر عامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی خبر داد؛
خدمت‌رسانی 300 پرستار در مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۱۱
مدیر عامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی از خدمات‌رسانی 300 پرستار رسمی، افتخاری و خادمیار سلامت رضوی در بخش‌های مختلف این مؤسسه خبر داد.

دکتر ناصر سرگلزایی به مناسبت سالروز میلاد حضرت زینب(س) و گرامی‌داشت روز پرستار در گفت‌وگو با آستان‌نیوز ابراز کرد: در حال حاضر 90 پرستار رسمی و 210 پرستار افتخاری و خادمیار سلامت رضوی مشغول ارائه خدمات پرستاری در دارالشفای امام رضا(ع) و پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی حرم مطهر رضوی هستند.
وی ادامه داد: نزدیک به 21 هزار بیمار اورژانسی از خدمات پرستاری شبانه‌روزی و رایگان پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی حرم مطهر رضوی در هشت ماهه نخست سال جاری بهره‌مند شدند.
مدیر عامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی گفت: خدمات پرستاری دارالشفای امام رضا(ع) نیز در واحد همودیالیز(دیالیز خونی)، واحد شیمی‌درمانی، دو بخش مجزای تزریقات، پانسمان و سرم‌تراپی آقایان و بانوان و واحد اورژانس این مرکز درمانی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی دوران مقابله با بیماری کرونا ارائه می‌شود.
وی با اشاره بر اهمیت همکاری پرستاران افتخاری و خادمیاران سلامت رضوی در برنامه‌های مختلف این مؤسسه به ویژه خدمت به بیماران محروم در قالب اردوهای جهادی در سال‌های اخیر بیان کرد: ارائه خدمات شبانه‌روزی به زائران و مجاوران در مرکز مجهز فوریت‌های پزشکی صحن امام حسن مجتبی(ع) بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) نیز همچنان با مشارکت خادمیاران سلامت رضوی انجام می‌شود.
سرگلزایی با تأکید بر ارائه خدمات 24 ساعته پرستاری در مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی افزود: پرستاران این مؤسسه به طور معمول براساس شیفت‌های شش ساعته به بیماران خدمات‌رسانی می‌کنند که این شیفت‌های کاری در ایام و مناسبت‌های خاص با توجه به نیاز افزایش می‌یابد.
لازم به ذکر است، مدیر عامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی در آستانه روز پرستار با مراجعه به بخش‌های مختلف این مؤسسه و اهدای گل، از تلاش‌های بی‌وقفه پرستاران صحن و سرای رضوی در طول سال به ویژه در دوران گسترش بیماری کرونا در کشور تقدیر و تشکر کرد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید