امضای تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه رضوی و علوم پزشکی بقیه‌الله (عج)
۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۴
دانشگاه علوم اسلامی رضوی و دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) در راستای توسعه و ارائه خدمات مطلوب در زمینه سلامت، بهداشت، طب سنتی و ایرانی تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضاء کردند.

به گزارش آستان نیوز، به همت مرکز معرفت افزایی و مهارت آموزی دانشگاه علوم اسلامی رضوی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله (عج) تفاهم نامه همکاری مشترک در زمینه‌های آموزشی و پژوهشی اعم از تحقیقات میان رشته ای مشترک نظیر فقه پزشکی و برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک همچون بهیار، مبلغ و طب سنتی میان این دو مرکز علمی منعقد شد.
برخی از مفاد این تفاهم‌نامه شامل انجام پژوهش‌های کاربردی در قالب طرح پژوهشی، برگزاری دوره‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی و مهارتی نظیر طب سنتی و ایرانی، همکاری پزشکان و متخصصان دانشگاه علوم پزشکی در مرکز مشاوره دانشگاه علوم اسلامی رضوی در راستای ارائه خدمات مشاوره به دانشجویان، ایجاد تسهیلات جهت استفاده متقابل از امکانات و خدمات پژوهشی می‌شود.
همکاری و مشارکت استادان و پژوهشگران در جشنواره‌های علمی، هنری و فرهنگی ، آموزش مبانی امداد و کمک‌های اولیه به طلاب، انجام بازدید های متقابل علمی برای استادان و پژوهشگران، همکاری در تولید و نشر آثار فاخر علمی و پژوهشی و ... از دیگر تعهدات این دو مرکز علمی در تفاهم‌نامه منعقد شده است.
بر اساس این تفاهم‌نامه ،از سوی دانشگاه علوم اسلامی رضوی به اساتید و افرادی که در اجرای مفاد این تفاهم‌نامه نقش دارند با رضایت خودشان نشان خادم یاری علمی اعطا می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید