به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی برگزار شد
کرسی تلاوت رضوی به یاد سردار دلها
۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۳۴
کرسی تلاوت رضوی در جوار عترت به مناسبت سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی برگزار شد.

به گزارش آستان‌نیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مسعود میریان، مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی، با اعلام این خبر گفت: ویژه‌برنامه کرسی تلاوت رضوی به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور قاریان ممتاز و بین‌المللی از سراسر کشور، از چهارشنبه ۱۱ دی تا دوشنبه ۱۵ دی، هرشب به صورت زنده از شبکه قرآن و معارف سیما و کانال‌های دارالقرآن کریم آستان قدس رضوی در فضای مجازی پخش شد.
حجت الاسلام میریان افزود: این برنامه به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی و هم‌رزمان ایشان با همکاری مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی برگزار شد تا یاد و خاطره دلیرمردان و جان‌برکفانی همچون ایشان در دل‌ها جاودانه شود و راه ایشان ادامه یابد‌.
مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه کرسی‌های تلاوت رضوی به صورت مجازی در مناسبت‌های خاص به صورت هدفمند در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود، افزود: باید در همه کارها به قرآن توسل کرد چون نور آن راه‌گشاست و به توصیه مقام معظم رهبری، باید رابطه‌مان با قرآن را روزبه‌روز مستحکم‌تر کنیم. به همین منظور، سعی شده است برگزاری کرسی تلاوت رضوی در جوار عترت منجسم‌تر از قبل و با حضور و قرائت فاخر قاریان طراز اول ممتاز و بین‌المللی از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا جذب حداکثری ارادتمندان کلام‌الله در رو آوردن به انس با قرآن و معارف آن صورت پذیرد.

برچسب ها:
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید