کتاب «به وقت اردیبهشت» به چاپ چهارم رسید
۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۲۱
چاپ چهارم کتاب «به وقت اردیبهشت» از سوی به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) روانه بازار کتاب شد.

به گزارش آستان نیوز، این اثر روایتی از زندگی «حسن قاسمی دانا» نخستین شهید مشهدی مدافع حرم، براساس خاطرات مادر، دوستان و نزدیکان وی است.
مریم عرفانیان، نویسنده پرکار حوزه دفاع مقدس، در قالب ۱۹ داستان «ظهرِ تب‌ دار، هیچ برگی بی تو زمین نمی ‌افتد، آشتی، عطرِ خاکِ شلمچه، رقیبی که رفیق شد، وقتِ عاشقی، یک دوستیِ ناب، طعمِ تلخ شیرینی، هَل مِن ناصرٍ ینصُرُنی، جانم می ‌رود ...، یکی شبیه خودش، به من نگو بی ‌معرفت، عصرِ پنجشنبه، عملیات ثامن ‌الائمه، خبری در راه است، بوسه ‌ای که جاماند و مسافر بهشت» زندگی نامه شهید حسن قاسمی دانا را از کودکی تا شهادت در این کتاب به رشته تحریر درآورده است.
چاپ نخست این اثر در سال ۱۳۹۷ منتشر شد که بنا به استقبال مخاطبان، کتاب «به وقت اردیبهشت» در چهار نوبت و شمارگان ۵۳ هزار نسخه به زیور چاپ آراسته و روانه کتاب فروشی ها شده است.
همزمان با ششمین سالگرد شهادت شهید حسن قاسمی دانا، مسابقه ای نیز تحت عنوان «به وقت اردیبهشت» با همکاری و مشارکت آستان قدس رضوی، شهرداری مشهد، ستاد دائمی یادواره شهید مدافع حرم حسن قاسمی دانا و انتشارات به‌نشر برگزار شد و استقبال خوب عموم مردم را به همراه داشت.
شهید قاسمی دانا، صبح روز جمعه نوزدهم اردیبهشت‌ ۱۳۹۳در عملیاتی با نام مقدس امام رضا(ع) در سوریه به جرگه شهیدان دفاع از حرم اهل بیت(ع) پیوست و نامش جاودانه شد.
علاقه مندان برای دریافت این کتاب و مشاهده سایر کتاب ها و محصولات فرهنگی به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) می توانند به سایت فروش اینترنتی کتاب به نشر به نشانی www.behnashr.com مراجعه کنند.

م

برچسب ها:
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید