در یک چهارشنبه امام رضایی دیگر
نانوایی ‌های اصفهان متبرک به نمک رضوی شد
۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۵
خادمیاران رضوی اصفهان با حضور در نانوایی های سطح شهر و دادن بسته های نمک متبرک برای پخت نان، روز چهارشنبه مردم را معطر به نان امام رضا(ع) کردند.

سعید سروری زاده مسئول کانون محله ای خادمیاران رضوی نورباران در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز با اعلام این خبر گفت: چهارشنبه ها منسوب به روز امام رضاست. بنابراین با اشاعه فرهنگ رضوی می‌ توان سبک زندگی رضوی را ترویج کرد.
وی افزود: در شرایط کنونی که ویروس کرونا مانع حضور پررنگ مردم در اماکن مقدسه شده است، تصمیم گرفتیم در چهارشنبه های امام رضایی، حال و هوای معنوی حرم را به خانه های مردم ببریم.
سروری زاده ادامه داد: با توجه به ادامه دار بودن شیوع ویروس کرونا و با تأکیدات مسئولین به رعایت شیوه نامه ها همگی موظف به رعایت هستیم و از آنجایی که نانوایی ها ارتباط مستقیمی با خوراک مردم دارند با همت خادمیاران رضوی، بسته های بهداشتی تهیه و به مناسبت چهارشنبه های امام رضایی به نانوایی ها اهدا می شود.
مسئول کانون محله ای خادمیاران رضوی گفت: کارگران روزمزد و کودکان کار به شدت در معرض آلودگی های محیطی و ویروس کرونا هستند. بنابراین برای این دو گروه، بسته های بهداشتی شامل ماسک و ژل ضدعفونی کننده تهیه شده و این بسته ها با حضور خادمیاران در سطح شهر به کودکان کار و کارگران روزمزد تقدیم می شود.
سروری زاده گفت: سرپرستان خانوار که به علت کرونا بیکار شدند و کارگران فصلی و مددجویان و راننده های تاکسی و پیک های موتوری نیز فعلا شرایط مناسبی ندارند و در امرار معاش دچار مشکل هستند. در این راستا خادمیاران رضوی با تهیه بسته های معیشتی برای این اقشار به کمک ایشان شتافتند.‌ 
وی ادامه داد: در طرح چهارشنبه های امام رضایی، 300 بسته بهداشتی در اصفهان توزیع شده و همچنین 150 بسته معیشتی با ارزشی بالغ بر صد و پنجاه هزار تومان به گروه های هدف تقدیم می شود.
سروری زاده اظهار داشت: کانون محله ای خادمیاران رضوی نورباران به مناسبت چهارشنبه های امام رضایی برنامه های ویژه ای طی چند ماه اخیر داشته که به طور مستمر در حال برگزاری است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید