نشست دبیر کانون های خدمت رضوی بوشهر با سرپرست اداره کل زندان های استان
۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۲
نشست اعضای ستادی کانون های خدمت رضوی استان بوشهر با مسئولین اداره کل زندان های استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین جمالی دبیر کانون های خدمت رضوی و رضا مقبلی سرپرست اداره کل زندان های این استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از بوشهر، در این نشست که در محل اداره کل زندان های استان برگزار شد ابتدا رضا مقبلی گزارشی از فعالیت ها و خدمات زندانبانی ارایه داد و خواستار مساعدت همه نهادها و سازمان های حمایتی به زندان های استان شد.
در ادامه حجت الاسلام جمالی ضمن تشکر از سرپرست اداره کل زندان های استان به خاطر نوع نگاه تربیتی و آموزشی متفاوت با رویکرد اصلاح مددجویان زندان های استان افزود: هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به محرومین نیست. اگر فردی در زندان افتاد، خانواده او بیش از همه در معرض آسیب قرار می گیرد و باید با مشکلات دست و پنجه نرم کند. اینجاست که نهادهای حمایتی باید این اقشار آسیب پذیر را دریابند تا شاهد کاهش آسیب ها باشیم. ما نیز در کانون های خدمت رضوی آماده هرگونه همکاری با اداره کل زندان های استان هستیم.
فرید محبی جانشین دبیرخانه کانون های خدمت رضوی در استان نیز به بیان اهمیت همکاری و تعامل بیش این دبیرخانه با اداره کل زندان های استان اشاره کرد و بر اختصاص برنامه های کمک معیشتی برای قشر کم درآمد و مددجویان زندان تاکید داشت.
در پایان این نشست مقرر شد تفاهم نامه همکاری بین این دو دستگاه منعقد شود و سبد کالای معیشتی و کمک های مومنانه و کارت هدیه تحت عنوان نان مهربانی به مبلغ‌۴۵۰ هزار تومان و‌۳۵۰ بسته ارزاق به خانواده های زندانیان نیازمند تعلق گیرد و نیز سهمیه وام ازدواج و زیارت امام رضا(ع) به خانواده زندانیان نیازمند اختصاص داده شود.
همچنین توافق شد کانون مشاوره فرهنگی، کانون مشاوره شغلی، کانون مشاوره حقوقی، کانون اشتغال و حرفه آموزی و سایر کانون های خدمت رضوی استان به این عزیزان، خدمات ارائه دهد.
 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید