به همت کانون بانوان و خانواده خدمت رضوی
طرح «شکوه مادری» در چهارمحال و بختیاری برگزار شد
۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۰
به همت کانون بانوان و خانواده خدمت رضوی چهارمحال و بختیاری، طرح بزرگ «شکوه مادری» با هدف ترویج و حفظ گفتمان فرزندآوری و تبیین نقش ارزشمند مادری در این استان برگزار شد.

فرزانه گنجی؛ رابط کانون بانوان و خانواده خدمت رضوی در استان چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز اظهار داشت: طرح بزرگ «شکوه مادری» با هدف تجلیل از مادران دارای سه فرزند و بیشتر، مادران زیر‌۴۰ سال و مادران فعال در عرصه های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، علمی و اقتصادی به همت کانون بانوان و خانواده خدمت رضوی استان و با همکاری کانون فرهنگی هنری قدسیان برگزار شد.

وی با بیان اینکه در مرحله اول این طرح بیش از 120 نفر شرکت کردند افزود: این برنامه برای تمام مادرانی که دارای شرایطی همچون اعتقاد به ارزش‌ های اسلامی و سه فرزند هستند، با اولویت ‌بندی سن ازدواج اجرا شد.

رابط کانون بانوان و خانواده خدمت رضوی چهارمحال و بختیاری بیان داشت: بیش از 120 نفر در استان از هفت شهرستان شهرکرد، فارسان، بروجن، لردگان، کیار، بن و سامان در این طرح شرکت کردند.

وی یادآور شد: شناسایی مادران و دریافت مشخصات آن ها برای طرح «شکوه مادری» به دلیل شیوع بیماری کرونا در بستر فضای مجازی انجام شد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید