نسخه آزمایشی
با همت جهادی مهندسان شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی؛
۱۳۹۹-۱۱-۲۰
پروژه مسیر کوشش تا خلج 6 ماه زودتر از موعد به بهره برداری رسید
پروژه بازگشایی مسیر کوشش تا خلج با همت جهادی و تلاش مهندسان شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی، 6 ماه زودتر از موعد به بهره برداری رسید.

محمود عیدی، مدیرعامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: این پروژه یکی از طرح های بزرگ مدیریت شهری مشهد است که با همت جهادی کارکنان این شرکت، همدلی و همکاری و هم افزایی بین دستگاه های اجرایی همزمان با ایام دهه فجر آماده و تحویل شهرداری مشهد به عنوان کارفرما شد.
وی ادامه داد: با توجه به شرایط ناشی از شیوع کرونا، بسیاری از پروژه ها با تاخیر به پایان می رسند، اما بر اساس فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر حرکت در فضای جهش تولید، این مجموعه با رویکرد جهادی به کمک مدیریت شهری آمد و با وجود پیچیدگی‌ها و مشکلات فراوان با همت جهادی این پروژه بزرگ را زودتر از زمان تعیین شده آماده کرد.
عیدی درباره عملیات اجرایی این پروژه خاطرنشان کرد: این پروژه از انتهای بلوار کوشش تا خیابان خلج به طول 2 هزار و 60 متر می باشد و شرکت تمامی عملیات خاکبرداری، روسازی، آسفالت، جدول گذاری و همچنین اجرای کانال بتنی و ساخت مسیل های فرعی را انجام داده است.
وی ادامه داد: در این راستا ۵ کیلومتر مسیل و کانال های جمع آوری آب های سطحی، ۳۵۰ هزار متر مکعب خاکبرداری و خاک ریزی، ۳۴ هزار متر مکعب تراشه سنگی، ۱۳۰ هزار متر مربع آسفالت و... اجرا شده است.
عیدی کاهش محسوس ترافیک را از جمله مزیت های این پروژه عنوان کرد و گفت: با بهره برداری از این مسیر، حجم ترافیکی بزرگراه سردار سلیمانی و همینطور بلوار صبا کاهش خواهد یافت و عبور و مرور مردم ساکن در این منطقه تسهیل می شود.
وی ادامه داد: از طرفی دیگر با ایجاد دسترسی بلوار کوشش به خلج و اتصال آن به شریان اصلی شهر، شهروندان با سهولت در این مسیرها تردد می کنند.
مدیرعامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی افزود: این پروژه از نظر توسعه گردشگری نیز اهمیت بالایی دارد، چرا که با بهره برداری از آن، شهروندان به منطقه گردشگری هفت حوض، دسترسی آسان تری خواهند داشت.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

وجهه علمی امام رضا(ع) باید در جامعه ظهور و بروز یابد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام رضا (ع) به عالم آل محمد (ص) معروف هستند، این عالم آل محمد (ص) بودن تنها نباید محدود به…