نسخه آزمایشی
۱۳۹۹-۱۱-۲۲
استقبال مدیران کلانشهرها از خدمات شرکت شهاب خودرو/ توان داخلی برای جهش تولید بکار گرفته می‌شود
شرکت شهاب خودرو با استفاده از توان متخصصان داخلی نقش مهمی در تولید قطعات و توسعه خدمات حمل و نقل شهری در کشور ایفا می‌کند که با استقبال مدیران حوزه حمل و نقل کشور روبرو شده است.

به گزارش آستان نیوز، شرکت شهاب خودرو از زیرمجموعه‌های صنعتی آستان قدس رضوی در دهه فجر، میزبان هیئت سياسی، اقتصادی و بازرگانی از استان مرکزی بود.
در بازدید قبلی مسئولان شهر ساوه، توافقی در خصوص بازسازی اتوبوس‌های ناوگان حمل و نقل این شهر با شرکت شهاب خودرو منعقد شده بود.

زلد

مهدی داداشی، مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهاب خودرو در این زمینه عنوان کرد: مذاکرات اولیه با مسئولان استان مرکزی و حوزه صنعت این استان انجام و پس از بازدید، توافقات اولیه جهت عقد تفاهم‌نامه همکاری مشترک در زمینه تولید قطعات خودرو با انجمن قطعه سازان و ارائه خدمات بازسازی اتوبوس با شهرداری اراک، به عمل آمد.

بذ


وی ادامه داد: همچنین با توجه به ورود شرکت شهاب خودرو به حوزه ساخت و نصب ماشین آلات بازیافت پسماند، پیشنهاد همکاری در این زمینه نیز مطرح و از طرف مسئولین استان مرکزی مورد استقبال قرار گرفت.
با اجرائی شدن این توافقات، گام موثری در مسیر جهش تولید با استفاده از توانمندی شرکت شهاب خودرو در بومی سازی و ارائه خدمات شهری و توسعه دانش مهندسی و ظرفیت‌های تولیدی قطعه سازان استان مرکزی برداشته خواهد شد.

لد

 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

وجهه علمی امام رضا(ع) باید در جامعه ظهور و بروز یابد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام رضا (ع) به عالم آل محمد (ص) معروف هستند، این عالم آل محمد (ص) بودن تنها نباید محدود به…