نسخه آزمایشی
طبخ و توزیع شیرینی به مناسبت ولادت جوادالائمه(ع) در حاشیه شهر مشهد
۱۳۹۹-۱۲-۰۴
شیرینی عید در کام محرومان
در این روزهایی که چرخ زندگی مردم به سختی می‌چرخد و تهیه مایحتاج خانه و خانواده‌ دشوار شده، جمعی از دلدادگان اهل بیت(ع) نیت کرده‎اند که برای شادی دل امام هشتم در شبی که پدر نوری همچون جوادالائمه(ع) شده، کام خانواده‌های تنگدست به‌خصوص پدرها را شیرین کنند.

مدیریت امور مجاورین آستان قدس رضوی با مشارکت نیکوکاران مشهدی، همزمان با ولادت ابن الرضا، امام محمدتقی(ع) نسبت به طبخ و توزیع شیرینی میان خانوارهای حاشیه شهر مشهد اقدام کرده است.
هادی غلامی مدیر امور مجاورین آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با آستان نیوز در خصوص اجرای این برنامه گفت: به مناسبت فرا رسیدن اعیاد رجبیه و میلاد دردانه حضرت رضا(ع)، امام جواد (ع)، 200 جعبه معادل 8 هزار عدد شیرینی با کمک خادمیاران رضوی بین خانواده‌های ساکن مناطق حاشیه‌ای شهر توزیع شد.
وی بیان کرد: این حرکت خیر با مشارکت مدیریت امور مجاورین آستان قدس و اعضاء هیئت خدام الرضا(ع) از تاریخ ولادت امام جواد(ع) مظهر جود و کرم و سخاوت آغاز شده و هفته‌ای یک روز با پخت و توزیع 400 جعبه معادل 15 هزار عدد شیرینی در دو ماه رجب و شعبان ادامه پیدا می‌کند.
وی با ابراز امیدواری اظهار کرد: امیدواریم خداوند متعال و حضرت رضا(ع) و امام جواد(ع)، این حرکت نیک و خداپسندانه را از همه دست اندرکاران قبول کنند و به آن برکت دهند تا با شادی دل محرومان در این روزهای عید، رضایت اهل بیت(ع) را کسب کنیم.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

وجهه علمی امام رضا(ع) باید در جامعه ظهور و بروز یابد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام رضا (ع) به عالم آل محمد (ص) معروف هستند، این عالم آل محمد (ص) بودن تنها نباید محدود به…