نسخه آزمایشی
یک کارشناس دینی:
۱۳۹۹-۱۲-۰۴
مصونیت جوانان از انحرافات مستلزم ارائه الگوهای مناسب است
یک کارشناس دینی گفت: اگر امروز بخواهیم جوانان ما در برابر امواج تبلیغات مسموم دشمن مصون بمانند باید یک جهت گیری درست عملی و اعتقادی مناسب به آنها معرفی کنیم.

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمد سید آبادی کارشناس دینی و سخنران حرم مطهر رضوی در ویژه برنامه روز میلاد حضرت امام جواد(ع) که ظهر امروز 4 اسفند در رواق بزرگ امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد، گفت: زندگی امام جواد(ع) از هر جهت می تواند برای جوانان جامعه اسلامی الگو و سرمشق باشد و طبق حدیثی از پیامبر اکرم(ص) جوان ها دارای دل هایی پاک و رقیق هستند که به زودی تحت تاثیر حق قرار می گیرند.
این کارشناس دینی افزود: جوان دارای نیرو و استعداد سرشاری است و این ویژگی آنها باید مورد توجه همه کسانی که به نوعی با این قشر سر و کار دارند و می توانند در سرنوشت آنها موثر باشند، قرار بگیرد.
وی ابراز کرد: مهمترین نکته ای که در زمینه تربیت جوانان باید مورد توجه قرار گیرد این است که یک جوان برای رشد و تعالی نیاز به مبانی فکری، اعتقادی و فرهنگی سالم دارد.
حجت الاسلام سیدآبادی با بیان اینکه اعتقاد به توحید و معاد اساسی ترین ارکان فکری و اعتقادی جوانان محسوب می شود، اظهار کرد: اگر مبنای فکری جوان بر اساس این دو عنصر اصلی دین شکل بگیرد دیگر هرگز از مسیر حق و حقیقت منحرف نخواهد شد.
وی اضافه کرد: اگر امروز بخواهیم جوانان ما در برابر امواج تبلیغات مسموم دشمن مصون بمانند باید یک جهت گیری درست عملی و اعتقادی به آنها معرفی کنیم که این امر با توجه به سبک و سیره زندگی حضرت جواد الائمه(ع) میسر می شود.
گفتنی است؛ اجرای برنامه مولودی خوانی و مدیحه سرایی به مناسبت میلاد فرخنده و مسعود حضرت جوادالائمه(ع) از دیگر برنامه های جشن روز میلاد این امام همام در حرم مطهر رضوی بود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

وجهه علمی امام رضا(ع) باید در جامعه ظهور و بروز یابد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام رضا (ع) به عالم آل محمد (ص) معروف هستند، این عالم آل محمد (ص) بودن تنها نباید محدود به…