نسخه آزمایشی
۱۳۹۹-۱۲-۰۴
کانون محله ای خدمت رضوی جواد الائمه(ع) در کرج افتتاح شد
در ادامه خدمات رسانی به افراد بی بضاعت در محله ها، کانون خدمت رضوی جوادالائمه(ع) در محله چهارصد دستگاه کرج افتتاح شد.

به گزارش آستان نیوز از البرز، در شب ولادت حضرت جواد(ع) به منظور گسترش خدمات محله ای خادمان رضوی در کرج، کانون جوادالائمه(ع) در محله چهارصد دستگاه کرج با حضور مسئولان و مردم ولایت مدار محله افتتاح شد.
محمدهادی رزاقی مسئول روابط عمومی کانون های خدمت رضوی استان البرز اعلام کرد: به منظور خدمات رسانی راحت تر به افراد نیازمند محله ها، کانون های محله محور متعددی در کرج افتتاح شده است و امروز نیز شاهد افتتاح کانون جوادالائمه(ع) در منطقه چهارصد دستگاه بودیم.
وی ادامه داد: یکی از مهمترین رسالت های کانون های عمومی خدمت رضوی در محله ها شناسایی افراد بی بضاعت است که برای حفظ آبروی خود نیازهایشان را با هیچ مجموعه ای مطرح نمی کنند.
رزاقی با بیان اینکه در ادامه برنامه های آستان قدس تمام محله های کشور رنگ و بوی امام رضا علیه السلام خواهند گرفت، اظهار داشت: تلاش می شود علاوه بر خدمت رسانی به نیازمندان در کانون های محله ای مردم بیش از پیش با معارف امام رئوف(ع) آشنا شوند.
لازم به ذکر است در مراسم افتتاح کانون عمومی خدمت رضوی جوادالائمه(ع) مراسم قرائت زیارت امین الله برگزار شد و در انتها مسئولیت کانون جدید به حجت الاسلام والمسلمین علی یزدی امام جماعت مسجد محله چهارصد دستگاه سپرده شد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

وجهه علمی امام رضا(ع) باید در جامعه ظهور و بروز یابد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام رضا (ع) به عالم آل محمد (ص) معروف هستند، این عالم آل محمد (ص) بودن تنها نباید محدود به…