نسخه آزمایشی
با هدف گسترش همکاری در حوزه ترویج سیره رضوی؛
۱۳۹۹-۱۲-۰۴
نشست هم اندیشی خادمیاران رضوی و مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر برگزار شد
با هدف گسترش همکاری در زمینه استفاده از ظرفیت های خادمیاران رضوی استان بوشهر و ترویج سیره رضوی نشستی با حضور مدیر دبیرخانه کانون های خدمت رضوی و مدیر کل صدا و سیمای مرکز این استان برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز از بوشهر، در این نشست حجت الاسلام والمسلمین جمالی، مدیر دبیرخانه کانون های خدمت رضوی گفت: از عوامل صدا و سیمای استان که در همه زمینه ها فعالیت انقلابی خود را نشان می دهند تشکر می کنم. به فرموده خداوند کسی که با تکیه به خدا خود را بی نیاز می داند مردم هم به او بی نیاز خواهند شد. بحث خادمی قبلا فقط مختص حرم مطهر رضوی بود. ولی به حمدالله چند سالی است که این خدمت به شهرها و روستاهای اقصی نقاط ایران نیز کشیده شده است.
وی افزود: صدا و سیما می تواند دریچه ای باشد که ما سیره رضوی را بهتر در جامعه به دید عموم در بیاوریم. مطمئنا این امر اثرات مثبتی دارد چون مردم امام رضا(ع) را دوست دارند.
محبی جانشین مدیر دبیرخانه کانون های خدمت رضوی در استان بوشهر نیز در این نشست گفت: در استان ۲۰ کانون در حال خدمت داریم که ۱۰ کانون با ماهیت فرهنگی مشغول به فعالیت هستند و ۱۰ کانون با همکاری آستان قدس رضوی و با هدف فرهنگی و محرومیت زدایی فعالیت دارند. تمامی افراد مشغول به کار در کانون های خدمت رضوی بدون دریافت هیچ هزینه ای و با نیتی خالصانه در حال خدمتگزاری هستند.
سید حسین ناظر مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر هم خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی ها باید اثرگذار باشد و با اهمیت بیشتری بررسی و پخش شود. با کمال میل برنامه چهارشنبه های امام رضایی را پوشش می دهیم و تمام ظرفیت های این نهاد را در جهت به تحقق رسیدن اهداف این برنامه ها به کار خواهیم برد.
وی ادامه داد: می توان برای این فعالیت ها، برنامه هفتگی یا ماهیانه ای در نظر گرفت یا موضوع چهارشنبه های امام رضایی که برنامه ای مذهبی محسوب می شود را به تولید رساند و پخش از شبکه استانی داشته باشیم. در حال حاضر صلوات خاصه امام رضا(ع) در قالب هشت شکل متفاوت از شبکه استانی در حال پخش هست .
در پایان این مراسم مقرر شد تفاهم نامه ای بین دبیرخانه کانون های خدمت رضوی و مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر امضا شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

وجهه علمی امام رضا(ع) باید در جامعه ظهور و بروز یابد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام رضا (ع) به عالم آل محمد (ص) معروف هستند، این عالم آل محمد (ص) بودن تنها نباید محدود به…