۱۳۹۹-۱۲-۱۱

توزیع 350 پرس غذای گرم بین نیازمندان اهل تشیع و تسنن در تایباد

مسئول کانون خبر و رسانه خدمت رضوی شهرستان تایباد گفت: با مشارکت آستان قدس رضوی و اداره ورزش و جوانان شهرستان تایباد تعداد 350 پرس غذای گرم تهیه و بین نیازمندان اهل تشیع و تسنن این شهرستان توزیع شد.

شوکت سالاری در گفت‌وگو با آستان نیوز از خراسان رضوی اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده مقداری مواد خام شامل برنج، گوشت و لپه جهت طبخ غذای گرم با مشارکت آستان قدس رضوی جهت توزیع در هیات‌های ورزشی شهرستان تهیه شد و ورزشکاران در حرکتی خداپسندانه غذاهای آماده شده را با همکاری خادمیاران رضوی بین نیازمندان توزیع کردند.

وی افزود: مواد غذایی در اختیار آشپزخانه‌ای در تایباد قرار گرفت که با یک حرکت خیرانه تعداد 350 پرس غذای گرم توسط مدیریت آشپزخانه تهیه و پس از بسته‌بندی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در مناطق هدف توزیع شد.

سالاری بیان کرد: یکی از اهداف مهم خادمیاران رضوی رفع محرومیت‌زدایی در مناطق حاشیه شهر و روستاهای دورافتاده است و اولویت خدمات‌رسانی با افرادی است که تحت پوشش هیچ نهاد خدماتی مانند کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی نباشند.

مسئول کانون خبر و رسانه خدمت رضوی تایباد مطرح کرد: از ابتدای امسال تاکنون اقداماتی نظیر توزیع غذای گرم و سبد غذایی، هزینه درمان، خرید تبلت دانش‌آموزی، ثبت‌نام دو دانش آموز بازمانده از تحصیل و بازسازی منازل محرومین توسط کانون خدمت رضوی در این شهرستان انجام شده است.

سالاری با اشاره به همکاری و تعامل خیرین با این کانون گفت: کمک و مشارکت خیرین در رفع محرومیت‌زدایی بسیار تاثیرگذار است و از آنجا که این کانون وابسته به هیچ نهاد دولتی و خصوصی نیست تمامی هزینه‌های امورات خیریه آن توسط افراد خیر و نیکوکار تهیه می‌شود.

وی در پایان تاکید کرد: از آنجا که محرومین تحت پوشش این نهاد خدماتی مهمان امام رضا(ع) هستند، نوع خدمات‌رسانی برای اهل سنت و تشیع با یکدیگر هیچ تفاوتی ندارد و هدف رفع محرومیت از خواهران و برادران دینی است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

پخش زنده حرم مطهر