۱۳۹۹-۱۲-۱۱

برگزاری جشن تولد برای دختر کم بضاعت تایبادی توسط خادمیاران رضوی

خادمیاران رضوی تایباد با گرفتن جشن تولد دل دختر کم بضاعت و دارای محدودیت‌های حرکتی را شاد کردند.

شوکت سالاری مسئول کانون خبر و رسانه خدمت رضوی شهرستان تایباد در گفت‌وگو با آستان نیوز اظهار کرد: امروز به مناسبت سالروز تولد یکی از معلولین محروم با جمعی از اعضای شورای پایگاه بسیج زهرای اطهر(س) به خانه وی رفتیم و با برگزاری یک تولد دوستانه لبخند را بر لبان او نشاندیم.
وی افزود: نگین دختری 21 ساله از یک خانواده محروم است که از لحاظ جسمی و گفتاری ناتوانی دارد و مادرش با کار کردن خرج زندگی‌شان را تامین می‌کند.
سالاری در ادامه توضیح داد: خانواده‌هایی که توسط کانون خدمت رضوی تایباد شناسایی می‌شوند از هیچ نهادی حمایت نمی‌شوند و تاکنون هیچ مسئولی از آن‌ها سرکشی نکرده است. امروز برگزاری این تولد برای نگین سبب شادی مادرش شد و در بدو ورود ما اظهار کرد گرفتاری‌های روزگار و بیماری او تاریخ تولدش را از یاد همه برده بود و این کار باعث شادی نگین و خانواده‌اش شد.
وی مطرح کرد: نگین قدرت بیان نداشت اما زمانی که کادوی او را دادیم دستانش را رو به آسمان بلند کرد و برایمان دعا کرد. زیبایی این لحظه را نمی‌توان با هیچ چیزی در دنیا مقایسه کرد.
مسئول کانون خبر و رسانه خدمت رضوی شهرستان تایباد گفت: در مدت خدمتم به محرومین بارها شاهد لبخند رضایت آن‌ها بودم که در قبال این لبخند از اعماق دلشان دعایم کردند. اهدای یک تبلت به دانش‌آموزی که به دلیل فقر از سامانه شاد محروم بود، اهدای یک عروسک به دختر بچه معلولی که قدرت حرکت نداشت و امروز نیز تولد نگین لحظاتی معنوی را برای خادمیاران رضوی رقم می‌زند که هرگز قابل مقایسه با هیچ شی‌ء مادی در دنیا نیست.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

پخش زنده حرم مطهر