نسخه آزمایشی
برای سال تحصیلی۱۴۰۰-۱۴۰۱؛
۱۴۰۰-۰۱-۱۵
دانشگاه علوم اسلامی رضوی دانشجو می‌پذیرد/ آغاز ثبت نام از 20 فروردین
دانشگاه علوم اسلامی رضوی برای سال تحصیلی۱۴۰۰-۱۴۰۱ از طریق آزمون ورودی تخصصی در ۳ مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از بین برادران و خواهران دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش آستان نیوز، دانشگاه علوم اسلامی رضوی در سال جاری در مقطع کارشناسی از میان برادران دارای مدرک رسمی سطح یک حوزه علمیه و فارغ التحصیلان دیپلم متوسطه نظام جدید در 8 رشته تحصیلی علوم قرآنی و حدیث، فقه و مبانی حقوق اسلامی، فلسفه و کلام اسلامی، حقوق، اقتصاد، زبان و ادبیات عربی، زبان و ادبیات فارسی، تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی دانشجو می‌پذیرد.
همچنین این مرکز علمی در مقطع کارشناسی ارشد از میان برادران و خواهران دارای مدرک کارشناسی یا سطح دو حوزه علمیه در 13 رشته تحصیلی از جمله علوم قرآنی و حدیث، فقه و مبانی حقوق اسلامی، فلسفه و کلام اسلامی، زبان و ادبیات عربی، زبان و ادبیات فارسی، حقوق بین الملل، حقوق خصوصی، علوم جزایی و جرم شناسی، تاریخ و تمدن ملل اسلامی، دانش اجتماعی مسلمین، علوم اقتصادی و بانکداری اسلامی، فقه و حقوق وقف، عرفان و حکمت اسلامی دانشجو جذب می‌کند.
این دانشگاه حوزوی علاوه ‌بر پذیرش دانشجو در دو مقطع کارشناسی و ارشد نیز آمادگی پذیرش برادران و خواهران متقاضی تحصیل در مقطع دکتری در 6 رشته تحصیلی علوم قرآنی و حدیث، فقه جزایی، فلسفه و کلام اسلامی، حقوق بین الملل، حقوق(گرایش خصوصی) و حقوق کیفری و جرم شناسی را دارد؛ البته متقاضیان باید دارای مدرک کارشناسی ارشد یا سطح سه حوزه علمیه باشند.
متقاضیان تحصیل در دانشگاه علوم اسلامی رضوی فرصت دارند که از تاریخ 20 فروردین ماه لغایت 25 خرداد ماه برای ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی به سایت این دانشگاه به نشانی razavi.ac.ir مراجعه کنند یا با شماره تلفن 051-32211412 تماس بگیرند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

وجهه علمی امام رضا(ع) باید در جامعه ظهور و بروز یابد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام رضا (ع) به عالم آل محمد (ص) معروف هستند، این عالم آل محمد (ص) بودن تنها نباید محدود به…