نسخه آزمایشی
۱۴۰۰-۰۱-۱۵
احداث سالن رنگ آمیزی اتوبوس های شهری در شرکت شهاب خودرو
نائب رئیس هیات مدیره شرکت شهاب خودرو از احداث سالن جدید رنگ آمیزی ویژه اتوبوس های ناوگان حمل و نقل شهری توسط این شرکت خبر داد.

مهدی داداشی در گفت و گو با آستان نیوز در این باره گفت: خط رنگ در تمام صنایع خودروسازی به دلیل حساسیت و طولانی بودن فرآیند به عنوان گلوگاه اصلی تولید شناخته می شود و به همین دلیل، شرکت شهاب خودرو احداث سالن جدید رنگ آمیزی اتوبوس های عمومی را در سال 1399 کلید زد.

ارتقای کیفیت و افزایش 12 برابری ظرفیت رنگ آمیزی
وی ادامه داد: این خط و تمامی دستگاه های مورد نیاز آن به طور کامل با استفاده از دانش متخصصان شرکت شهاب خودرو انجام شده است و با راه اندازی آن علاوه بر ارتقای کیفیت، ظرفیت رنگ آمیزی اتوبوس ها در داخل شرکت نیز تا 12 برابر افزایش یافته است.

کاهش هزینه تمام شده و جلوگیری از خروج ارز
داداشی با اشاره به ویژگی ها و مزیت های احداث این سالن، خاطرنشان کرد: از جمله این مزیت ها می توان به کاهش هزینه بهای تمام شده اتوبوس، افزایش طول عمر رنگ محصولات شرکت، ارتقاء کمی و کیفی رنگ آمیزی اتوبوس ها و تامین تمامی قطعات مورد نیاز در داخل کشور اشاره کرد.
وی ادامه داد: با احداث سالن رنگ ویژه ناوگان حمل و نقل شهری، علاوه بر افزایش کیفیت محصولات تولیدی و دستیابی به دانش فنی روز، از خروج ارز از کشور جلوگیری خواهد شد.
داداشی درباره برنامه آینده شرکت شهاب خودرو شهاب خودرو در این حوزه نیز گفت: برنامه ریزی شده تا در آینده بتوانیم ظرفیت سالن اصلی سالن رنگ آمیزی خودروها در این شرکت را با افزایش 2.5 برابری ظرفیت فعلی راه اندازی کنیم.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

وجهه علمی امام رضا(ع) باید در جامعه ظهور و بروز یابد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام رضا (ع) به عالم آل محمد (ص) معروف هستند، این عالم آل محمد (ص) بودن تنها نباید محدود به…