نسخه آزمایشی
۱۴۰۰-۰۱-۱۷
ورزشگاه امام رضا(ع) میزبان مسابقات قهرمانی دوومیدانی بانوان کشور
مسابقات ملی قهرمانی دوومیدانی بانوان، در تاریخ 19 تا 21 فروردین در پیست دوومیدانی ورزشگاه امام رضا(ع) برگزارمی‌شود.

علیرضا تاج فیروز مدیرعامل مؤسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی در گفت‌وگو با آستان ‌نیوز با اشاره به کیفیت برگزاری این رقابت‎ها گفت: برای نخستین بار رقابت‎های دوومیدانی بانوان در سطح ملی، طی دو روز در پیست تارتان ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار می‌شود.
وی با اعلام اینکه حدود 150 شرکت‎کننده از 25 استان کشور در مسابقات قهرمانی دوومیدانی بانوان به رقابت خواهند پرداخت، بیان کرد: 40 داور خانم ایرانی از بین جامعه داوری رسمی فدراسیون جهانی وظیفه قضاوت رقابت‌ها را برعهده دارند.
تاج فیروز افزود: همه ماده‌های دوومیدانی از جمله 100 متر، 2هزار متر، 4 هزار متر، 8 هزار متر و انواع پرتاب‎های دوومیدانی از جمله چکش، وزنه، دیسک، نیزه به رقابت گذاشته شده‎اند.
وی با اشاره به کیفیت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در این تورنمنت ملی گفت: کمیته ایمنی و بهداشت زیر نظر فدراسیون دوومیدانی، مسئولیت کنترل موازین بهداشتی و ضدعفونی را در مراحل مختلف برپایی این رویداد ورزشی از محل اسکان ورزشکاران تا برگزاری مسابقات را بر عهده‌ دارد.
این مقام مسئول ادامه داد: از همه ورزشکاران به صورت مرتب و کاملاً رایگان، هنگام ورود به ورزشگاه و بعد از مسابقه تست کرونا گرفته می‌شود. به‌علاوه، در محل اقامت مسابقه‌دهندگان نیز یک پزشک، یک پرستار و آمبولانس با تجهیزات به‌روز درمانی به صورت پیوسته مستقر می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

وجهه علمی امام رضا(ع) باید در جامعه ظهور و بروز یابد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام رضا (ع) به عالم آل محمد (ص) معروف هستند، این عالم آل محمد (ص) بودن تنها نباید محدود به…