نسخه آزمایشی
۱۴۰۰-۰۱-۱۷
تامین تجهیزات تولید نخ های مغزی و اسلب در کارخانه نخریسی خراسان
مدیرعامل شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان از راه اندازی تجهیزات تولید نخ های مغزی و اسلب توسط این شرکت خبر داد.

علی فدیشه ای در گفت و گو با آستان نیوز گفت: شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان، به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه بنیاد بهره وری آستان قدس رضوی، تلاش کرده ضمن پیشرو بودن در تولید و عرضه محصولات جدید در کشور، سبد محصولات خود را بیش از پیش تکمیل کند.
وی ادامه داد: استفاده بهینه از قابلیت های دستگاه های رینگ با توجه به نو بودن تجهیزات، افزایش تنوع تولیدات و همچنین تکمیل سبد محصولات باعث شد تا این شرکت در سال 1399 تولید این نوع نخ را در دستور کار قرار دهد.
مدیرعامل شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان افزود: با سرمایه گذاری دو میلیارد تومانی، تجهیزات لازم خریداری و روی دستگاه های تولید نخ شانه نصب شده و با این ظرفیت جدید، شرکت قادر خواهد بود نخ های کش سان پنبه ای و نخ های افکت دار را برای تولید پارچه های طرح دار تولید کند.
فدیشه ای با بیان اینکه تمامی مراحل تولید انواع نخ در کارخانه نخریسی و نساجی خسروی خراسان به صورت دقیق مورد ارزیابی هایی کنترل کیفی قرار می گیرد، گفت: از جمله مهم‌ترین اصول در کیفیت نخ، استحکام، شفافیت رنگ، یکدست و صاف بودن است که این ویژگی ها در تمامی نخ های تولیدی در این کارخانه لحاظ می شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

وجهه علمی امام رضا(ع) باید در جامعه ظهور و بروز یابد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام رضا (ع) به عالم آل محمد (ص) معروف هستند، این عالم آل محمد (ص) بودن تنها نباید محدود به…