نسخه آزمایشی
به میزبانی مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی؛
۱۴۰۰-۰۱-۱۷
نشست هم اندیشی نمایندگان جوامع فرهنگی قرآنی عصر برگزار می شود
نشست هم اندیشی دبیران و نمایندگان جوامع فرهنگی قرآنی عصر «یادبود شهید جهادگر قرآنی دانیال سالاری» به همت و میزبانی مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی و با همکاری جامعه قرآنی عصر در مشهد برگزار می شود.

به گزارش آستان نیوز، این نشست با موضوع راه کارهای ترویج و ساماندهی و گسترش جلسات خانگی قرآن کریم در روزهای 18، 19 و 20 فروردین ماه سال جاری در محل زائر سرای رضوی برگزار خواهد شد.
پرداختن به موضوعاتی همچون رسالت و ماموریت آستان قدس رضوی در توسعه جلسات خانگی قرآن کریم، نقش جبهه فرهنگی انقلاب در ترویج گفتمان قرآنی جامعه، برگزاری کارگاه ارائه تجربه و تحلیل قوت و ضعف و همچنین مهارت های ارتباط موثر و برپایی محفل قرآنی با تلاوت حاج حمید شاکر نژاد از جمله برنامه های اجرایی روز نخست این نشست است.
همچنین تشریح عملیات رسانه ای و سامانه جلسات خانگی قرآن کریم، بررسی وضعیت موجود و وضعیت مطلوب استان ها نسبت به اقتضائات در توسعه جلسات خانگی، تعیین سهم کمی هر استان در توسعه جلسات خانگی تا پایان سال 1400، تبیین ضرورت شبکه سازی و کار تیمی، تکنیک های شبکه سازی و کار تشکیلاتی و نقش قرارگاه قرب در گسترش فعالیت های قرآنی از موضوعاتی است که در روز پنج شنبه 19 فروردین ماه ارائه خواهد شد.
مراسم اختتامیه نشست هم اندیشی دبیران و نمایندگان جوامع فرهنگی قرآنی عصر نیز شامل جمع بندی و قرائت بیانیه نهایی است که روز جمعه 20 فروردین برگزار خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

وجهه علمی امام رضا(ع) باید در جامعه ظهور و بروز یابد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام رضا (ع) به عالم آل محمد (ص) معروف هستند، این عالم آل محمد (ص) بودن تنها نباید محدود به…