نسخه آزمایشی
به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی ؛
۱۴۰۰-۰۱-۱۸
دوره آموزشی «شکوه تلاوت رضوی» برگزار می شود
مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی از برگزاری دوره آموزشی طرح «شکوه تلاوت رضوی» ویژه ترم بهار 1400 به صورت مجازی خبر داد.

حجت الاسلام سید مسعود میریان در گفتگو با آستان نیوز، اظهارکرد: این دوره آموزشی به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی و در راستای گسترش آموزش‌های قرآنی برای مقاطع سنی 8 سال به بالا در 2 گروه دختران و پسران برنامه ریزی شده و به صورت مجازی و رایگان برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و به منظور حفظ سلامتی مخاطبان ترم بهار كلاس های آموزش قرآن كریم (طرح شكوه تلاوت رضوی) غیرحضوری برپا خواهد شد، افزود: روخوانی، روانخوانی و تجوید مقدماتی از جمله رشته هایی است که با استفاده از اساتید مجرب آستان قدس رضوی در این دوره آموزشی دنبال خواهد شد.
مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی با بیان اینکه ثبت نام این دوره آموزشی از هفدهم آغاز شده و تا 25 فروردین ماه سال جاری ادامه دارد، گفت: کلاس های این دوره آموزشی از اول ماه رمضان شروع می شود و در پایان به قرآن آموزان گواهی نامه اعطا می شود.
وی افزود: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر وثبت نام در این دوره آموزشی می توانند به سایت به آدرس markazquran.razavi.ir وکانال‌ها در فضای مجازی به آدرس quran_aqr@ مراجعه کنند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

وجهه علمی امام رضا(ع) باید در جامعه ظهور و بروز یابد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام رضا (ع) به عالم آل محمد (ص) معروف هستند، این عالم آل محمد (ص) بودن تنها نباید محدود به…