نسخه آزمایشی
در جلسه کانون های خدمت رضوی کرمانشاه مطرح شد؛
۱۴۰۰-۰۱-۱۸
«سفره ای به وسعت ایران» اولین پویش خدمتی خادمیاران در سال۱۴۰۰
نخستین جلسه هم اندیشی کانون های خدمت رضوی کرمانشاه در سال۱۴۰۰ با حضور مسئولین کانون های خدمت تخصصی، عمومی، اعضای ستادی و شهرستان ها از طریق ارتباط وبیناری برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز از کرمانشاه، سید محمد جعفر امامیان؛ دبیر کانون های خدمت رضوی استان در این جلسه ضمن تاکید بر خدمت رسانی خادمیاران در عرصه های تعریف شده اظهار داشت: خادمیاران رضوی به نیابت از حضرت رضا(ع) در عرصه های تخصصی و عمومی ملزم به صرف حداقل هفته ای‌۶ ساعت خدمت در راستای اهداف تعیین شده در استان هستند.

وی برگزاری پویش های مردمی به صورت فصلی را از برنامه های عمومی در جهت دستگیری از محرومین استان اعلام کرد و افزود: پویش «سفره ای به وسعت ایران» با هدف تامین ارزاق خانواده های کم بضاعت در ماه مبارک رمضان اولین پویش خادمیاران رضوی در سال ۱۴۰۰ خواهد بود.

امامیان ادامه داد: تامین اعتبار و یا اقلام ۸ بسته معیشتی توسط هر خادمیار در قالب خانواده، آشنایان، عموم مردم و خیرین در این طرح مد نظر قرار گرفته و همه می توانند از برکت خوان حضرت رضا(ع) در دستگیری از محرومین، متنعم باشند.

گفتنی است نحوه فعالیت خادمیاران رضوی، تعیین ظرفیت های خدمتی و خدمت رسانی توسط مسئولین مناطق و کانون های تخصصی و ارایه گزارش ماهیانه از دیگر مباحث مطرحه در جلسه بود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

وجهه علمی امام رضا(ع) باید در جامعه ظهور و بروز یابد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام رضا (ع) به عالم آل محمد (ص) معروف هستند، این عالم آل محمد (ص) بودن تنها نباید محدود به…