۱۴۰۰-۰۱-۲۳

یک تُن گوشت نذری بین نیازمندان تایباد تقسیم شد

مسئول کانون‌های خدمت رضوی شهرستان تایباد گفت: همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به همت خیرین برنامه «سمت خدا» مقدار یک تُن و ۲۱۲ کیلوگرم گوشت گوسفند منجمد بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

صادق دادمحمدی، در گفت‌وگو با آستان نیوز در خراسان رضوی، اظهار کرد: این محموله‌ حاوی یک تُن و ۲۱۲ کیلوگرم گوشت گوسفند منجمد بود که در مسجد امام حسن عسگری(ع) شهر تایباد تخلیه و با حضور معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری و جمعی از مسئولین و روحانیون شهرستان بین نیازمندان توزیع شد.
وی ارزش گوشت‌های توزیع شده را یک میلیارد و  ۵۱۵ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: این میزان گوشت منجمد در قالب ۸۰۸ بسته‌ بهداشتی به وزن 1.5 کیلوگرم بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.
دادمحمدی افزود: خانواده‌های محروم و واجد شرایط از طریق روحانیون مساجد شهری و روستایی این شهرستان شناسایی و پس از تحویل به دفتر کانون خدمت رضوی در سامانه موسسه «حضرت خدیجه(س)» وابسته به برنامه «از سمت خدا» ثبت شدند.
مسئول کانون‌های خدمت رضوی شهرستان تایباد بیان کرد: همچنین خادمیاران رضوی علاوه بر این محموله تعداد ۲۵۰ بسته‌ غذایی شامل برنج، گوشت گوسفندی منجمد و روغن به ارزش 3 ميليون ريال را با مشارکت قرارگاه شهید قاجاریان، کانون زمینه‌سازان ظهور و خیرین شهرین شهرستان تایباد بین خانواده‌های نیازمند توزیع کرد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

همدلی تولیت آستان قدس رضوی با جاماندگان پیاده‌روی اربعین
با توجه به شرایط کرونایی و عدم امکان حضور پرشور زائران و دلدادگان حسینی در اجتماع اربعین حسینی، تولیت آستان قدس رضوی…

پخش زنده حرم مطهر