نسخه آزمایشی
۱۴۰۰-۰۱-۲۶
ارائه خدمت درمانی متفاوت به دانش‌آموزان محروم سیستان و بلوچستانی
در جریان برگزاری اردوهای جهادی کانون سلامت رضوی به اقصی نقاط محروم کشورمان، شمار زیادی از بیماران ساکن مناطق کم برخوردار از خدمات ارزشمند و تخصصی پزشکی و درمانی بهره‌مند می‌شوند.

طی اردوی جهادی سال گذشته این گروه در منطقه دلگان سیستان و بلوچستان، خدمات متنوعی به قشر بی‌بضاعت ارائه شد و گروهی از بیماران هم از خدماتی فراتر از یک اردوی منطقه‌ای از جمله عمل جراحی قلب یک کودک و تهیه و ارسال فِرِم عینک برای دانش‌آموزان معاینه شده در جریان اردوی جهادی برخوردار شدند.
سیدامیرطباطبایی سرپرست کانون خدمت سلامت رضوی در گفت‌وگو با آستان نیوز ضمن اعلام این خبر اظهار کرد:  به همت گروه جهادی پزشکان و پرستاران خادم‌الرضا(ع)، 23 عدد فِرم عینک تهیه و برای دانش‌آموزان محروم منطقه جلگه چاه هاشم ارسال شد که تهیه هر فرم حدود یک میلیون تومان هزینه در برداشته است.
وی افزود: دانش‌آموزان ساکن روستاهای پی چنگ، اسفند، دمیتان بالا و پایین، مچان، گزان، درآپ، چیل کنار و گرئونان از ساکنان جلگه چاه هاشم استان سیستان و بلوچستان هستند.
طباطبایی با قدردانی از پیگیری‌ها و خدمات نیکوکارانه خادمان درمانی به‌خصوص متخصصان اپتومتریست دخیل در این طرح معنوی گفت: به زودی، 13 عدد فرم عینک دیگر هم تهیه می‌شود تا برای دانش‌آموزان تحت پوشش اردوی جهادی جلگه دلگان در سیستان و بلوچستان ارسال شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

وجهه علمی امام رضا(ع) باید در جامعه ظهور و بروز یابد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام رضا (ع) به عالم آل محمد (ص) معروف هستند، این عالم آل محمد (ص) بودن تنها نباید محدود به…