نسخه آزمایشی
توسط دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)؛
۱۴۰۰-۰۲-۰۱
همایش بین المللی «اقتصاد، اشتغال و تولید در آیینه قرآن و عترت(ع)» برگزار می شود
دبیرخانه کنگره بین المللی «امام رضا (ع) و علوم روز» وابسته به دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) همزمان با سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، همایش بین المللی «اقتصاد، اشتغال و تولید در آیینه قرآن و عترت (ع) را برگزار می کند.

به گزارش آستان نیوز، رئیس دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) در این باره گفت: همایش بین المللی «اقتصاد، اشتغال و تولید در آیینه قرآن و عترت(ع)» در قالب برنامه های دبیرخانه بین المللی امام رضا(ع) و علوم روز در سال 1400 و نیز در راستای لبیک علمی و عملی به دغدغه های مقام معظم رهبری در سال جاری تدارک دیده شده است.

دکتر مرتضی رجوعی اظهار کرد: بخش ویژه و محوری این همایش، موضوع  «امام رضا(ع)، اقتصاد، اشتغال و تولید» است که همچون سال گذشته می تواند محل اجتماع عالمان و اندیشمندان و علاقه مندان علوم و معارف عالم آل محمد (ع) باشد و جامعه علمی و دینی را بیش از پیش با حضرت رضا(ع) آشنا نماید.

وی درباره محورهای این همایش نیز توضیح داد: «صنایع و تولیدات فرهنگی،تربیتی با محوریت زیارت»، «صنایع و تولیدات هنری، تزیینی و پوشاک»،«صنایع و تولیدات منابع آبی و زیست محیطی»، «صنایع و تولیدات دام محور و حیوانی»، «صنایع و تولیدات کشاورزی»، «صنایع و تولیدات دارویی، بهداشت و سلامت»، «صنایع و تولیدات مسکن و ساختمان» و «صنایع و تولیدات معدنی» از جمله محورهای اصلی این همایش است.

 

نگاهی نو به ظرفیت ها و راهبری های اقتصاد دینی
به گفته رئیس دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) این همایش تلاش دارد تا با حضور نخبگان و چهره های شاخص علمی، اقتصاددانان، بازرگانان، مدیران اقتصادی، هنرمندان و اهالی رسانه، کارآفرینان و ایده پردازان ملی و بین المللی، نگاهی نو به ظرفیت ها و راهبری های اقتصاد دینی داشته باشد.

این استاد دانشگاه، «برگزاری کرسی های ترویجی، نقد و نظریه پردازی و کرسی های آزاد اندیشی»، «فراخوان تولیدات هنری و رسانه ای»، «فراخوان و حمایت از تدوین سمینارها و پایان نامه های علمی و کاربردی» و «چاپ پژوهش های برتر در قالب کتب علمی معتبر و نیز مجله بین المللی امام رضا (ع) و علوم روز» را از برنامه های در نظرگرفته شده در قالب این مجموعه برنامه ها عنوان کرد.

عموم پژوهشگران، اساتید، صاحب نظران و دانشجویان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی همایش به نشانی اینترنتی Science.imamreza.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن  05138041 داخلی 3120 تماس حاصل فرمایند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

وجهه علمی امام رضا(ع) باید در جامعه ظهور و بروز یابد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام رضا (ع) به عالم آل محمد (ص) معروف هستند، این عالم آل محمد (ص) بودن تنها نباید محدود به…