نسخه آزمایشی
۱۴۰۰-۰۲-۰۳
دیدار اعضای شورای کانون خدمت رضوی میبد با مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور
خادمیاران کانون شهید علوی محلات شهیدیه و بارجین میبد با حضرت آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور دیدار کردند.

به گزارش آستان نیوز از یزد، آیت الله اعرافی در این دیدار اظهار کرد: لازم است خادمیاران رضوی، در شش زمینه، رفع محرومیت، رفع مشکل ازدواج، تهیه مسکن، رفع آلام بیماران، مسائل فرهنگی‌، آسیب های اجتماعی، افزایش جمعیت به نام آقا امام رضا‌(ع) اقدامات اساسی و هدفمندی را با شناسایی منابع پایدار در دستور کار قرار دهند.

سید محمد حسن علایی مسئول کانون محلی و اعضای شورای کانون خدمت رضوی محلات شهیدیه و بارجین نیز، در این نشست به ارائه آمار و برنامه های انجام شده توسط خادمیاران محلی در شهیدیه و بارجین طی سال گذشته پرداخت.

گفتنی است شهرستان میبد با بیش از ۹۰۰ خادمیار، دارای یک دفتر کانون مرکزی و ۱۳ کانون محلی خدمت رضوی است که کانون محلی شهید علوی با ۱۶۰ خادمیار فعال، در سال گذشته بیشترین فعالیت را بین کانون های محلی و ارائه خدمات رضوی به‌ نیازمندان درسطح این شهرستان داشته است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

حضور تولیت آستان قدس رضوی در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با ایام دهه کرامت از مناطق حاشیه شهر مشهد بازدید و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این مناطق از نزدیک…