۱۴۰۰-۰۲-۰۸

بازدید تولیت آستان قدس از عملیات طبخ و توزیع روزانه 30 هزار غذای گرم در حاشیه شهر مشهد

تولیت آستان قدس رضوی با حضور در آشپزخانه های مجری طرح سفره مهربانی توسط تشکل‌های مردمی در حاشیه شهر مشهد از روند اجرای طبخ و توزیع روزانه 30 هزار پرس غذای گرم ویژه افطاری حاشیه شهر مشهد بازدید کرد.

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی امروز 8 اردیبهشت ماه مصادف با سالروز ولادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و روز ملی تکریم خیرین به بازدید تعدادی از آشپزخانه‌های محوری مجری طرح سفره مهربانی آستان قدس رفت و ضمن تقدیر از تلاش‌های خادمان رضوی و تشکل‌های مردمی فعال در این طرح، اظهار کرد: کوشش دست اندرکاران این طرح جهت تهیه غذای باکیفیت برای اطعام و توزیع در بین مردم بسیار ارزشمند است.
تولیت آستان قدس رضوی در این بازدید دستگیری و کمک به احسان جویان را یکی از ارزشمندترین جلوه‌های ماه مبارک رمضان دانست و افزود: آستان قدس رضوی به میزان توان و امکانات تلاش میکند تا خدمت شایسته به نیازمندان و احسان جویان داشته باشد و در این راستا علاوه بر توزیع غذای گرم از روز گذشته توزیع بسته‌های افطاری ساده نیز در حاشیه شهر مشهد آغاز شده است.
وی همچنین با تجلیل از خدمات خالصانه تشکل‌های مردمی در تحقق رزمایش مواسات و همدلی، ابراز کرد: تشکل‌های مردمی با لبیک به فرمان مواسات و همدلی رهبر معظم انقلاب، پیشگام این نهضت مؤمنانه در کشور بودند و در بسیاری از مواقع جلوتر از ارگان‌ها و نهادها حرکت کردند.
حجت الاسلام والمسلمین مروی اتحاد و همدلی ایجاد شده در جامعه برای کمک به نیازمندان و احسان جویان در دوران شیوع کرونا را ستود و اظهار کرد: تشکل‌های مردم نهاد و جریان‌های انقلابی در دوران شیوع کرونا بسیار خوش درخشیدند و جلوه‌های زیبایی از نوع دوستی و فداکاری را رقم زدند.
گفتنی است، تشکل‌های مردمی با حمایت آستان قدس رضوی در طول ماه مبارک رمضان، با 10 آشپزخانه محوری روزانه حدود 30 هزار پرس غذای متبرک حضرت رضا(ع) را بین اقشار بی‌بضاعت حاشیه شهر مشهد توزیع می‌کنند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

همدلی تولیت آستان قدس رضوی با جاماندگان پیاده‌روی اربعین
با توجه به شرایط کرونایی و عدم امکان حضور پرشور زائران و دلدادگان حسینی در اجتماع اربعین حسینی، تولیت آستان قدس رضوی…

پخش زنده حرم مطهر