نسخه آزمایشی
۱۴۰۰-۰۲-۲۸
وبینار تخصصی قلب و عروق در بیمارستان فوق تخصصی رضوی برگزار می شود
به همت بیمارستان فوق تخصصی رضوی، وبینار تخصصی «مروری بر راهنمای بالینی انجمن قلب اروپا 2020 در بیماران سکته قلبی بدون افزایش قطعه ST» برگزار می‌شود.

به گزارش آستان‌نیوز، این وبینار با محوریت ارائه جدیدترین یافته‌های پزشکی در حوزه بیماران مشکوک به سکته قلبی با سخنرانی دکتر آرش قلوبی، دکتر محمد وجدان‌پرست و دکتر بهرام شهری، سه متخصص قلب و عروق و فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی در شهر مشهد، پنج‌شنبه 30 اردیبهشت ماه از ساعت 15 تا 18 برگزار خواهد شد.

«برسی راهنمای کاربردی تشخیصی بیماران در اورژانس»، «داروهای آنتی‌پلاکت و ضدانعقاد» و همچنین «داروی تیکاگرلور» سه موضوع محوری این همایش است و امکان طرح پرسش برای شرکت کنندگان نیز پیش بینی شده است.
این وبینار علمی برای 150 فوق تخصص و متخصص قلب، متخصص داخلی و متخصص طب اورژانسی شرکت کننده، دارای امتیاز بازآموزی نیز خواهد بود.

لازم به ذکر است، بیمارستان رضوی در سال‌های گذشته میزبان برپایی کنگره و سمینارهای متعدد پزشکی به ویژه در حوزه قلب بوده است که از سال 99 با توجه به شیوع بیماری کرونا در جهان، این برنامه‌های آموزشی و پژوهشی در قالب برگزاری وبینارهای تخصصی دنبال می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

حضور تولیت آستان قدس رضوی در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با ایام دهه کرامت از مناطق حاشیه شهر مشهد بازدید و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این مناطق از نزدیک…