نسخه آزمایشی
با حضور رئیس بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس صورت گرفت
۱۴۰۰-۰۲-۲۹
بهره برداری از دستگاه سی.تی اسکن پیشرفته بیمارستان رضوی
دستگاه «سی.تی اسکن پیشرفته و جدید بیمارستان فوق تخصصی رضوی با حضور دکتر مالک رحمتی رئیس بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس به بهره‌برداری رسید.

به گزارش آستان نیوز، دستگاه «سی.تی اسکن 16 اسلایس» یکی از جدیدترین محصولات این حوزه و مجهز به آخرین فناوری روز دنیا است که امکان تصویربرداری و تشخیص بیماری را بسیار آسان‌تر و دقیق تر کرده است.

این دستگاه جدید بیمارستان رضوی امکانات متعددی از جمله تصویربرداری از بیماری‌های مغز و اعصاب، بیماری‌های مادرزادی، تشخیص تومورها، بیماری‌های اعضا داخل شکمی، بررسی بیماری‌های ریوی، ستون فقرات و تهیه تصاویر سه بعدی را در اختیار متخصصان قرار می دهد. دیگر ویژگی‌ منحصربه‌فرد دستگاه سی.تی اسکن 16 اسلایس، مربوط به دوربین به کار رفته در آن است که امکان نظارت دقیق تر و مراقبت بیشتر از بیمار را مهیا می‌کند. همچنین قابلیت تحمل وزن تا 227 کیلوگرم از دیگر ویژگی های این دستگاه است.

گفتنی است نصب این دستگاه در کنار نخستین دستگاه «سی.تی آنژیوگرافی فوق پیشرفته قلب و مغز» شرق کشور که بهمن ماه ۱۳۹۹ در بخش تصویربرداری بیمارستان رضوی به بهره‌برداری رسید، نقش بسیار مهمی در ارائه خدمت به بیماران دارد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

حضور تولیت آستان قدس رضوی در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با ایام دهه کرامت از مناطق حاشیه شهر مشهد بازدید و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این مناطق از نزدیک…