نسخه آزمایشی
۱۴۰۰-۰۳-۱۰
گسترش همکاری شرکت فرش آستان قدس با اعتاب مقدسه کشور
مدیرعامل شرکت فرش آستان قدس رضوی، همكاري با اعتاب مقدسه کشور به منظور توانمندسازی و تقويت خدمات رساني آن ها به زائران را از جمله اهداف این آستان مقدس برشمرد.

به گزارش آستان نیوز، مدیرعامل شرکت فرش آستان قدس رضوی که به دعوت مسئولان آستان مقدس احمد بن موسی(ع) و با هدف ارائه مشاوره تخصصی در حوزه فرش به شیراز سفر کرده بود، در نشستی با معاون اجرایی آستان مقدس شاه چراغ گفت: در اختیار قرار دادن و انتقال تجارب موجود در آستان قدس رضوی به سایر اعتاب مقدسه و امام زادگان‌ واجب التعظیم در حوزه های مختلف، به خصوص در موضوع ارائه خدمات به زائران، از اولویت‌های تعریف شده آستان قدس رضوی است.

حسین نعیم آبادی افزود: در همین راستا شرکت مادر تخصصی فرش آستان قدس رضوی که با هدف ارائه خدمات کیفی به زائران حرم مطهر تأسیس شده است، آمادگی کامل انتقال تجربیات و کمک به توانمندسازی آستان شاه چراغ (ع) در این حوزه را دارد.

نعمتی معاون اجرایی آستان احمد بن موسی(ع) نیز ضمن تقدیر از نگاه ویژه آستان قدس رضوی در این حوزه، گزارشی از کاستی ها و نیازها برای ارتقای کیفیت مفروش کردن حرم شاه چراغ(ع) ارائه کرد.

گفتنی است، طی بازدیدهای انجام شده در این سفر مقرر شد شرکت فرش آستان قدس رضوی طرح خود را برای ارائه به تولیت آستان شاهچراغ (ع) ارائه کند و بر اساس آن اقدامات لازم برای تعویض فرش های موجود و همچنین چگونگی ایجاد تحول در حوزه خدمات فرش در این آستان مقدس برنامه ریزی شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

حضور تولیت آستان قدس رضوی در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با ایام دهه کرامت از مناطق حاشیه شهر مشهد بازدید و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این مناطق از نزدیک…