نسخه آزمایشی
۱۴۰۰-۰۳-۱۱
افتتاح مرکز تحقیقات بیمارستان دکتر شیخ با مشارکت داروسازی ثامن
با مشارکت شرکت داروسازی ثامن، مرکز تحقیقات بیماری‌های کلیه و دیالیز کودکان بیمارستان فوق تخصصی دکتر شیخ افتتاح و به نام دکتر محمد اسماعیلی، شهید مدافع سلامت نامگذاری شد.

به گزارش آستان نیوز، دکتر محمد اسماعیلی، فوق تخصص نفرولوژی اطفال، استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد و معاون آموزشی بیمارستان دکتر شیخ بود که در سال گذشته بر اثر ابتلا به کرونا در گذشت و به پاس تلاش‌های خستگی‌ناپذیر آن شهید مدافع سلامت، این مرکز به نام او مزین شده است.

مراسم افتتاحیه این مرکز با حضور مجید طبسی مدیر عامل شرکت داروسازی ثامن، جمعی از مسئولان بیمارستان دکتر شیخ و خانواده شهید اسماعیلی برگزار شد. واحد دیالیز صفاقی این بیمارستان نیز در ابتدای دهه 80 با مشارکت شرکت داروسازی ثامن و پیگیری‌های شهید دکتر محمد اسماعیلی راه‌اندازی شد که در حال حاضر حدود 50 بیمار دیالیز صفاقی را تحت پوشش خود قرار داده است.

شایان ذکر است شرکت داروسازی ثامن به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی در تامین برخی تجهیزات تخصصی این مرکز تحقیقاتی مشارکت داشته است. این شرکت، اولین و تنها تولیدکننده انحصاری محلول‌های دیالیز صفاقی و ارائه‌دهنده خدمات مراقبت‌های ویژه این فرآورده به بیماران کلیوی در کشور است که در راه اندازی واحدهای دیالیز صفاقی در برخی بیمارستان های نقاط مختلف کشور نیز مشارکت داشته است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

حضور تولیت آستان قدس رضوی در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با ایام دهه کرامت از مناطق حاشیه شهر مشهد بازدید و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این مناطق از نزدیک…